Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya alomra szoktatása?

Kutya alomra szoktatása?

Figyelt kérdés
Van egy kistacsim, aki utál kimenni, ha hideg van. Föleg reggelente, meg kesö este. Napközben is, ha nem süt a Nap. Gáz lenne, ha kutya létére macskaalomra szoktatnám? Errefelé télen szokott elég hideg lenni, a minusz 30 sem ritka... nem nagyon lenne szívem kivinni szegényt olyan idöben.
2011. nov. 18. 18:40
 1/3 Akiteki ***** válasza:
80%

Igen, nagy gáz lenne.

Más kutyák is kimennek.

A kutya nem macska. Nem fog különbséget tenni az alomtálca és a lakás többi része között. Ha megengeded, hogy a lakásba szarjon, akkor mindenhova fog a lakásban.

Hidd el, hogy a Te kutyád sem különlegesebb mit több milliárd más kutya, akik szépen ki tudnak menni elintézni a dolgukat.

2011. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem kínai meztelenem van,ő se szereti a hideget :). de megtanulta,hogy ilyen hideg időben minél előbb pisil kakil,akkor hamar visszamehet a meleg lakásba.addig nem. meg adj ra kisrucit.
2011. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Fogj egy rongyot, aztasd be DOMESTOS-os vizbe,csavard ki es tedd le a kutyanak. Max 2 napon belul oda fog jarni. En sem hittem benne de kiprobaltam es bevalt(nem csak nekem)
2013. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!