Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy az ivartalanítás...

Igaz, hogy az ivartalanítás után a kutya nem felejti el a műtétet és haragszik ránk? (tudom, hülye kérdés :D)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy igaz-e, de az egyik ismerősöm azt mondta, hogy a kutyája ivartalanítás után nagyon megharagudott rá :D mert, hogy megműtette, ez nekem valahogy furcsa
2011. nov. 18. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
igazából,Ő nem ránk haragudott hanem az orvosra, a műtét előtt vígan ment be hozzá mert valami finomat kapott tőle,de a műtét óta nem fogadja el a falatot:D:D
2011. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostól elképzelhető, hogy tartani fog, hiszen nem jó emlékek maradtak benne. Rátok miért haragudna? Én is vittem nem egy kutyát már egész komoly műtétre, de még egyik sem lett velem durcás utána.
2011. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, kb egy hónapja műtötték a kutyámat és semmit nem változott azóta. Olyat már hallottam, hogy a műtét után nem akar bemenni a rendelőbe a kutya, de hogy a gazdájára haragudna ez abszurd. Az ismerősödék szerintem csak beképzelik maguknak.
2011. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutya bármennyire is okos állat, nem ennyire összetett. Nem fogja fel, hogy ő ivartalanítva lett, nem tudja, hogy ez a te "bűnöd", az ő szemszögéből annyi történt, hogy odavitted az állatorvoshoz, ő elaludt, és amikor felébredt, fájt. Nem fog téged összekötni a fájdalommal, nem lát olyan messzire. Te nem ütötted meg, nem rúgtál bele, nem néztél rá rondán, tehát nem bántottad.
2011. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Elalszik, aztán felébred. Gőze sincs róla, hogy közben mi történt. Nem haragszik egyik kutyám sem és az állatorvost is imádják.
2011. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is furcsának tartottam amit mondott :) köszi a válaszokat!
2011. nov. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!