Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerezhetnék barátnőmne...

Hogyan szerezhetnék barátnőmnek növendék németjuhászt?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm nemrég vett egy gyönyörű kan kiskutyust, nagyon szerette, de sajnos valaki megmérgezte. Nem tudom hogyan történhetett, mikor teljesen zárt a kerítsé és egy nagy szuka németjuhász is vigyázott Rá. Nagyon szomorú a barátnőm, és szeretném meglepni egy kutyussal, de növendéket vagy felnőttet szeretnék neki adni(kb.3éves korig). Honnan szerezhetnék? Van ilyen kutyus menhelyen?
2009. aug. 10. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy ivartalanított is érdekel,mert nem szaporításra lenne, hanem kedvencnek,hzőrzőnek. Leginkább örökbefogadna egy menhelyi kutyust,de fajtatisztát.
2009. aug. 10. 19:24
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ők tudnak segíteni, van náluk választék bőven.

2009. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Őket már néztük,de sajnos nem ragadta magával egyik sem a barátnőmet.
2009. aug. 10. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Pfff... 14 kutyából egyik sem tetszett neki? Nem válogatós a csaj ááá.
2009. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt is lehet nézelődni:

[link]

2009. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A németjuhászok sajnos elég népszerűek a menhelyen. Előbb-utóbb biztos találtok egy olyat, ami tetszeni fog a barátnődnek. A www.noeallatotthon.hu -n is nézz szét, hátha van németjuhászuk, úgy emlékszem hogy van is :)
2009. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nézegetjük a menhelyeket. Hát nem tudom, ha nem tetszett én nem erőltetem. Ja és max. 3évesig akar,de ezt írtam.
2009. aug. 10. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Tele vannak a menhelyek, a gyepmesteri telepek szebbnél szebb németjuhászokkal és keverékeikkel. Nézzetek fel akár csak az Illatos út honlapjára: www.illatosut.hu.

De vigyázni kell, mert rengeteg a diszpláziás kutya!!

A fajtamentőket pedig érdemes személyesen is felkeresni, megnézni a kutyáikat! Egyébként sem adnak akárkinek, akármilyen helyre ebet! (Ezt ne vedd sértésnek, nem annak szántam!)

2009. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Megnéztük tegnap már az illatoúton lévő kutyusokat,és valszeg a németjuhász keveréket hozzák el...
2009. aug. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!