Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tartsam melegen a...

Hogyan tartsam melegen a kutyámat ha nem hajlandó kutyaólba menni?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy kicsit értelmetlen de nemtudtam jobban megfogalmazni.

Szóval van egy kutyaház de nem akar belemenni, hanem helyette máshol van.Általában 2 helyen szokott fészkelni:Terasz alatti raktárrészen, lépcsőalatt.De mindig máshová a kettő közt vándorol.

Arra gondoltam hogy hungarocellel leszigetelhetném mindkét helyet, de sajna nincs itthon hungarocell, és anyáék nem akarnak venni mert ígyis alig van pénzünk.Szóval főleg valami házi praktika érdekel de semmi nem jut eszembe :S

Illetve fognak hozni nemsokára tesómék ilyen szénszálas lapokat.Nem tudom mire kell, de ha maradna és megkérdezném anyáékat hogy felhasználhatom e az jól szigetelne?



2012. okt. 29. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kutya a természetes anyagot szereti. Nem véletlenül vannak a kutyaházak fából. Nem kell neki a hungarocell se.
2015. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!