Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos a sok meló miatt a...

Sajnos a sok meló miatt a téli napokon már elég későn érek haza és nem tudom a sötétben úgy megmozgatni a pitbullom ahogy igényelné. Sok jót hallottam a futópados megoldásról csak nem tudom, hogyan kellene őt rászoktatni a futópadra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A futópad nem olyan jó a kutyának (mert nem úgy törődik vele a gazdi) de nem is rossz...Jó, vegyél futópadot, bár én a kivilágított udvarra szavazok, márcsak azért is mert általában a harci kutya pieket futópaddal edzik, ezért vigyázz nehogy rosszándékúnak higgyék a futópad dolgot...ha mégis futópad, akkor azért ha tudsz néha játsz vele rendesen is :)
2012. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

most ez komoly? azért ne vegyen valaki futópadot, mert mit fognak róla gondolni? :O

az, hogy viadalosoknál terjedt el ez a fajta futópad, az lehet (bár nem hiszem), de rengeteg súlyhúzós és egyéb sportot űző (nem csak pites) gazda is használja. a kérdező kérdései és válaszai alapján pedig én nem következtettem arra, hogy lustaságból akar ilyet használni vagy esetleg kizárólagosan ezt alkalmazná mozgatásra.

2012. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Elösször is köszönöm a válaszokat!

- sajnos nem udvaros házban lakom

- amikor reggel elmegyek dolgozni még sötét van, mire haza érek pedig már sötét van... (hiába az óra átállítás)

- nem lustaságról van szó, álltalában az időm nagy részét a kutya foglalja le, sétálunk, bicigli mellett fut az erdőben, nyáron pedig 2-3 órákat úszik...Nem hobby a kutya számomra, inkább szenvedély!

- az, hogy mások mit gondolnak nem érdekel, mert amikor látják, hogy barátságok, hogy a gyerekek gyürik játék közben és élvezi, nem morog azt mondják "jaj de édes kutya milyen fajta?" a válasznál pedig mindenki felháborodik mingyárt megeszi a gyerekeket...

Ugyhogy masok véleménye e téren nem izgat... :-)


Mégegyszer köszi a válaszokat és a videokat!

2012. nov. 5. 06:34
 14/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nem olyan rossz ám sötétben sétálni :)

A sötétben sétáláshoz. Kertes házban kinti-benti kutya van, már írtam...most egy vendégkutya is van nálam...a reggeli séta délre csúszott, háromnegyed óra ugra-bugra egy kutyafuttatóban...utána tvztem egész este, kaptak vacsit, gondoltam, séta elmarad...erre 23.15-kor!!! elindultunk a szomszéddal sétálni, meg persze a két kutya...a Duna partra!!! aztán a távolabbi lakótelepre és körben haza, másfél óra, 6 km, szuper klassz idő, még melegünk is volt...egy teremtett lélekkel sem találkoztunk, de szuper séta volt!

1.45-re értünk haza :)


Igaz, hogy gyakorláshoz, játékhoz legalább minimális fény szükséges, de mindenhol lehet találni ilyen helyet...főleg késő este, mikor már nem járnak a népek az utcán :D

2012. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen ez nem rossz! Ha nem kellne az ember másnap 5-kor és nem kellene 12 òrát melòzni... Bár akkor már maga a kérdés sem fogalmazòdott volna meg bennem...
2012. nov. 5. 11:15
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek, ha az én pitbullom nagyobb lesz én is viszem sötétben sétálni, de addíg inkább biztonságosabbnak éerzem a nappali sétát.Kérdező, csak így tovább!Bárcsak több ilyen jószándékú pites gazda lenne!
2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!