Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ex barátnőmnek miért van 2...

Az ex barátnőmnek miért van 2 keverék kutyája, ha nem ért hozzájuk és nem neki való fajta?

Figyelt kérdés
2 kutya testvér,egyik szuka másik kan dominánsak. 1 öreg férfié,exem kijárt hozzájuk játszani fényképezni
2012. okt. 30. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De miért hiszed, hogy baja lesz? Én már játszottam hatalmas kan pitbullal is, aki más kutyákkal domináns volt, de az emberekkel mint egy bárány...soha nem viselkedett velem durván, pedig nem az én kutyám volt.
2012. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szép lány,tapasztalatlan saját kutyája sincs
2012. okt. 30. 21:13
 13/14 anonim ***** válasza:
A szépségnek ehhez mi köze? Nekem is csak egy tacskóm volt kiskoromban, az meg, hogy tapasztalatlan nem jelent semmit. Egyszer te is voltál tapasztalatlan...
2012. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igaz mondjuk,én is tapasztalatlan voltam annyi idősen mint most az exem.Ugy volt a nyáron,hogy barátnőjétől lesz kutyája kölyök vagy menhelyről
2012. okt. 31. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!