Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt egy tampont....

A kutyám lenyelt egy tampont. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Eltömődhet. Ha csak hány, akkor el kell vinni dokihoz. De valszeg túl lesz rajta. Figyeld, és jegyezd fel, mikor történt. Jó lenne, ha látnád, hogy kijött!
2009. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csomagolással vagy anélkül? egyébként szerintem lehet, el kellene vinned orvoshoz, bele is halhat.
2009. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap vidd el állatorvoshoz.
2009. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csomagolás nélkül.. kicsomagolta valahogy és lenyelte :S
2009. aug. 10. 23:54
 5/8 anonim válasza:
Mindenképpen vidd el, vagy esetleg valahogy meg kéne hánytatni. Bár nem akarok hülyeségeket írni, csak ugye valahogy lement és könnyebben kijön ugyan ott, mert ha megszívta magát nedvességgel akkor kétszeresére megdagad és vagy elszorul valahol, lehet ezért kéne még előtte kihányatni vele. Megemészteni nem valószínű hogy megfogja, szóval bízzunk hogy kihányja magától. De ha mégse holnap az első legyen ahogy ráérsz hogy doki!
2009. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a kutya méretétől is függ. Mondjuk egy csivavának kb akkora az egész gyomra, mint egy megduzzadt tampon, de pl egy németjuhász már más tészta...
2009. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is vidd orvoshoz !
2009. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tampon nedvesség hatására duzzad. Nedvesség van bőven a gyomorban, ha ott megduzzad, hogy távozik? Doki rögtön :S

Majd írj, h mi volt!

2009. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!