Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát érdemes beszerezni?

Milyen kutyát érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kutyát vagy örökbe fogadni, vagy egy tenyésztőtől beszerezni. Már volt egy keverék kutyánk,(ő volt az első)nemvolt túl terület igényes kutya. Elég volt ha hetente kivittük 3,5 órát sétálni (plusz hogy kirándulni is elvittük magunkkal, sb.) de ezzel nem azt mondom hogy egy kis lyukban élt.(PL:lakásban) De nem volt olyan terület igényes mint a Beagle, a Vizsla vagy a Puli. Már öreg volt és meg halt.Ezért,szeretnénk egy olyan kutyát akit nem vinnénk kutya suliba. (mert az hogy adjon pacsi meg ilyenek azt nem akarjuk. És ha nagyon rosszul viselkedne, akkor legfeljebb tanácsért fordulunk egy profihoz. Amúgy csak is rossz tapasztalat.) Tehát nagy szeretettel fogadná ez a nagy kutyabarát család. És nem a gyerekeknek lesz, hanem nekünk.(nincs is gyerekünk) Vannak elképzeléseink, de nem akarlak ezzel titeket befolyásolni. köszi

2012. okt. 31. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

menhely itt már annyi megmentett kutyuli várja gazdiját, h nincs hely többi szegény kutyát befogadni.:D

keress innen nagyon cukik.:))

2012. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján én tuti nem adnék nektek kutyát.

Volt olyan kutyátok, aminek elég volt heti egy séta? Mi volt az, plüss?


És szerinted a kutyasuli arra való h megtanuljon pacsit adni a kutya?


Anyám, borogass......

2012. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és vannak kicsik nagyok öregek, fiatalok.:D
2012. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jaa és van facebook oldaluk is.:D

ott is megnézheted :D

2012. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
"adjon pacsi meg ilyenek " melyik kutyaiskolába tanítják erre a kutyát? :D
2012. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen egy szimpatikus menhelyi kutyus szerintem.
2012. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a pacsi nagyon hasznos dolog :) az ülés és a fekvés után a kicsinek egyből ezt tanítottam.. Könnyebb letörölni a lábát :)


Akumi szerintem a heti 3.5óra séta az napi félóra akar lenni :)


Vissza a kérdezőhöz. Nem rossz a kutyának ha lakásban tartják.. Magyarországon szerintem jobb egy kutyának átlagban ha lakásban van. Azzal a kutyával legalább foglalkoznak valamennyit. Nem csak rápaskolnak a fejére ha hazajönnek a gazdák..


Milyen kutyát? akármilyen menhelyit ami megtetszik és nem túl pörgős. Ha nagyon aktív kutyát választottok annak nem lesz elég ennyi séta.

2012. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az állatok elpusztulnak és nem meghalnak.Mondanám pl. a labradort de az nektek nagyon aktív és ha heti egyszer menne sétálni az egy nagyon kövér kutya lenne.A labradort nem azért mondtam mert én labradoros lennék mert nekem 2 káj-om van mert EZEK A KUTYÁK!!!! De neked nem ajánlom.A kutyát azért visszük "iskolába" hogy szocializált legyen és ismerjen meg rengeteg újat.Szerintem nektek tacskó,boston terrier esetleg közép schnauzer ajánlatos vagy a menhelyen hasonló keverékek.Ha bántót írtam azért bocsánat de tanítási szándékkal írtam.Remélem sok örömötök lesz a kutyátokban!
2016. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!