Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két kutyánk (a másodikat...

Gabben83 kérdése:

Van két kutyánk (a másodikat most fogadtuk be), az új kutya kinn alszik, a régi benn, iszonyú lelkiismeretfurdalásom van miatta! Úgy érzem kivételezek! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mióta befogadtuk a másikat,sokat tartjuk kinn a már meglévőt,de ő most annyira nem érti miért nem jöhet be,csak este.Az új kutyának(nj keverék),már téliesítettük a kutyaházat(hungarocell,ajtó,pokróc stb),de így is úgy sajnálom,amikor a teraszajtónál áll,és néz be!Mindig az jár a fejemben,hogy milyen szemét vagyok ,hogy mi benn vagyunk este a másik kutyával a melegben,ő meg kinn fázik!De a másikat sem akarom kirakni!
2012. okt. 31. 11:37
1 2
 11/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Na már a nappaliban van, szuper :)


Ezt írtad:

"Az előszobába természetesen be szoktam engedni,de azt annyira nem szereti!Én sem érzem így túl jól magam,szóval szerintem valahogy majdcsak rászoktatom őket az előszobában alváshoz!"


Abból, hogy "rászoktatom őket az előszobában alváshoz", az jött le, hogy mindkét kutyát ott akarod altati, tehát az új szokjon be (mert ugye nem szeret ott aludni), a régi meg szokjon KI a lakásból az előszobába. Ezért kérdeztem, hogy eddig hol aludt a régi kutya, amíg nem volt meg az új :)

2012. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mostmár értem miért írtad!:)Én fogalmaztam rosszul!A régi kutya bárhol alhatott eddig a lakásban,nem volt zárt ajtó(ha akart a nappaliban,ha akart az előszobában)!Azért lett volna neki szokatlan,ha zárva lenne az előszobaajtó!De úgy döntöttünk,hogy maradnak a nyitott ajtók,és az új kutyit szoktatjuk rá,hogyan kell viselkedni!Rájöttem,hogy nem birom elviselni,ha az egyik nem kapja meg azt,amit a másik!
2012. nov. 1. 13:13
 13/14 anonim ***** válasza:
helyes :) biztos meg fogja tanulni a szabályokat, még ha eleinte rosszalkodik is.
2012. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
Jól döntöttél! :)
2012. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!