Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (sziasztok) Van egy dagi...

Pincsi19 kérdése:

(sziasztok) Van egy dagi kutyus Labrador, ivartalanítás után hízott meg. Hogy lehetne lefogyasztani? Tanácsok? (Köszöni)

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Diétás tápot vegyél,általában úgy van írva hogy LIGHT táp. Ismerősöm ezzel a táppal fogyasztotta le a túlsúlyos shih-tzuját:


[link]



de ez nem ment varázsütésre..fokozatosan elkezdte futattni a kutyát,rengeteget mozogtak együtt 1-2 hónap után már látványos lett a javulás. De dokival is konzultált természetesen előtte,ami nektek is erősen javasolt.

2012. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet adj neki, mint amit eddig adtál! Ivartalanítás után is eleve kevesebbet kell adni.
2012. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maxitabi ***** válasza:
Kevesebb kaját szabad adni neki-vagyis csökkenteni-fokozatosan!!! az adagját. És több mozgás feltétlenül. Séta eleinte,aztán futtatás. Óvatosan szabad csak fogyasztani, mert megterheli nagyon a szervezetüket a drasztikus fogyasztás.A light tápok pedig nem biztos, hogy minden kutyánál uazt a hatást érik el..
2012. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért az adag csökkentéssel is óvatosan kell bánni, meglegyen minden tápanyag ettől még kellő mértékben számára. Én mindenképpen azt javaslom, hogy keresd fel a dokit, aki az ivartalanítást végezte és kérj tőle tanácsot. Nálunk a "fogyis" tápozás jött be, mellé semmi nasi. Így nem kopogott szegény szeme, mint a normális táptól, amiből jóval kevesebbet kapott volna. Én már nagyon sajnáltam, hogy szabályosan korog a gyomra, ezért váltottunk diétás tápra és rengeteg mozgás. Nekem is jót tesz, együtt járunk kocogni esténként, így mindkettőnk testsúlya rendben. :D
2012. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy most sem kap sok kaját mint azelőtt sem 2 maréknyit kap és mozog is, de fáj az ízűlete ami miatt nem akarom folyton futtatni, ezért gondoltam a rendszeres úsztatásra.. Szabad a Balatonban kutyát úsztatni?
2013. aug. 18. 12:08
 6/6 Maxitabi ***** válasza:
Hivatalosan nem.. de mi is minden nap levisszük a kutyát,ha ott vagyunk-imád úszni. A tiednek meg jót is tenne az izületeinek. Ha tudsz olyan helyet, ahol nem strand meg mérges horgászok vannak, hajrá!(Ha csónakkal bementek,és beljebb úsztok, az meg talán nem is gond)
2013. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!