Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Mit tegyek, hogy ne fájjon annyira kutyusom elvesztése?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Mondhatnám, hogy az idő enyhíti bánatod, de ez csak részben van így.

Én úgy oldottam meg, hogy magam mellé képzeltem mindig. És sokszor felidéztem, milyen jó volt, míg velünk volt.

2012. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni,majd az idő segít! :(
2012. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig rossz volt. De írtam egy könyvbe/lapra a legjobb pillanatokat leírtam és könnyebb lett már 4 éve, hogy elveszítettem szeretett kutyusomat a mai napig hiányzik...de már nem minden nap jön rám a sírógörcs.. jobban viselem hetente fél órás megemlékezés volt + gyertya gyújtás. Nekem sokat segített minden mert a félórákban mindent elmondtam "neki" amit akartam. :)
2012. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Múlt héten történt és egyáltalán nem tudok vagy csak alig a gondolattól.Egy éves Shar-pei volt.

Éppen a középfokú vizsgára gyakoroltunk amikor,a feladatok elvégzése után (nem volt megerőltető)behívtam, hogy menjünk haza, és ahogy elindult felém egyszer csak összeesett......:'(,leállt a légzése , keringése.Próbáltam újraéleszteni, de hiába.......a kezemben halt meg.

A boncolás kimutatta hirtelen szívhalál , azt mondta az orvosa ha a rendelőben lett volna rosszul sem tudta volna megmenteni Ő sem ......:(

2012. nov. 1. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
sajnálom:( De legalább hamar elment, és nem szenvedett hónapokig valami betegségben. nekem amikor meghalt a kutyám, nagyon megviselt, de annyiban más volt, hogy mellette még ketten voltak, igy volt mivel lefoglalnom magam. Viszont az idősebb szukám szenvedését volt nagyon rossz nézni, iszonyatosan sokáig kereste, hiszen együtt nőttek fel. Én azt mondom, fogd fel ugy, hogy neki már nem fáj, inkább emlékezz az együtt töltött szép időkre, elevenitsd fel az emlékeket. A halál azoknak rossz akik ittmaradtak, mert ők érzik az elvesztés fájdalmát. De a sors már csak ilyen.:(
2012. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon rendesek vagytok .....tudom , hogy tovább kell lépnem ....de nem kívánom senkinek azt a pár percet....5 perc sem volt és aki nagyon fontos volt számomra ...egyszer csak nincs többé ....előtte meg ott játszottunk ..

Elszorul a torkom.

Folyton magam előtt látom , mindennap a képeit nézem ..

A kedvenc játékait eltemettem mellé.....

2012. nov. 1. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem lehet h nem halt meg ,lehet h túl élte azt nem tudom csak azt h kb 4 éve elszökö9tt és azóta nincs meg ..ez is kb olyan érzés mint a halál ... egy új kutya nem tudja elfelejtni de hamarabb tul lehet lépni rajta ..de akk is örökre hiányozni fog.
2012. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen legalább az is annyira rossz lehet, ha nincs meg .

imádtam őt ....

Remélem az idő tényleg segít.....

A kedvenc kutyafajtám ő , de a történtek után , nem mernék egy másik shar -pei hozni....mindig bennem lenne az a jelenet .

2012. nov. 1. 21:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem már két kutyám halt meg. 10 illetve 8 évesen. most is van másik kutyám. Mindegyik kutya teljesen más fajta, és színben is különböztek a régitől. Így könnyebb, de nagy kutyarajongó vagyok. Sjnálom a kutyusod, de aki kutyust vállal, fel kell készülni arra is, hogy egy idő után elveszti.
2012. nov. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a karjaimban halt meg neki epilepsziás rohama volt de sose volt ennyire durva. Kihívtam a dokit betelefonáltam suliba is, hogy nem megyek. Aztán doki mondta, hogy nem lehet rajta segíteni így hát elaltatta. Mikor az utolsó szusszanatát vette az első két lábával "megfogta" a bal kezem és erősen szorította majd én is magamhoz öleltem....majd végleg eltávozott tőlem...futottam be apámékhoz és az udvaron össze estem... Este 8kor keltem fel baráti köreim körbe ültek látták, vér vörös a szemem....álmomba is sírtam remegtem sosem volt ennyire rossz. Majd hónapokig ki sem mozdultam a házból...azt éreztem: nincs senkim...elvesztem...mihez fogok kezdeni? Majd 3 évre rá sétáltam barátnőmmel majd egy pár napos 3 kiskutyát találtam ők még éltek de a többi már nem. Fogtam haza hoztam mind a 3at felneveltem őket és egyet megtartottam mert ő benne volt valami sugárzás vagy nem tudom...Így picit könnyebb de én még a mai napig is gyertyát gyújtok a kutyusomért mert őt SENKI nem pótolhatja. :'(((((


Sajnálom a kutyusod. :(

2012. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!