Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kanos lesz a kan kutyám...

Ha kanos lesz a kan kutyám mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Border Collie kan kutyám és attól félek h ha nincs párja (egy szuka), akkor megbolondul egyszer csak. És ha ez bekövetkezne akkor mit csináljak? Ivartalanítás vagy szerezek mellé mihamarabb egy kutyát? Vagy nem fog megbolondulni?


Nembaj ha hülyének néztek, de segítsetek!



2012. nov. 1. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, a szavaidból azt szűrtem le, hogy nem vagy tenyésztő. Szaporító kérlek NE LEGYÉL!


Azt a kutyát már rég ivartalanítanod kellett volna, de még most sem késő. Mihamarabb ivartalanítass.


Itt egy nagyon jó cikk: [link]


Olvasd el figyelmesen, tényleg igaz és hasznos infók vannak benne. Nálunk a cica és a kutya is ivartalanított. Boldogok, egészségesek, nagyon jó döntés volt őket kipakoltatni (nő neműek voltak).

2012. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Majd téli szünetbe akarjuk ivartalanítani, mert akkor itthon vagyok és tudok rá figyelni, vigyázni!

Én attól félek nagyon, h ha az állatorvos több altatott add a kutyámnak és soha többé nem kell fel...:(


Tudsz nekem mondani tapasztalt, nagyon jó állatorvost?


Köszi a választ!

2012. nov. 1. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy kanos a kutya?
2012. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz vele semmi baj. Nem kell az ördögöt a falra festeni. Egy fiú kutyánál sokkal egyszerűbb az ivartalanítás, mint egy szukánál. Nekem két lány kutyámat ivartalanították, nem volt semmi gond, pedig az egyik vizsla volt és 6 éves. Az altatót pedig kilóra számítják ki az orvosok, mármint a kutya súlyától függően.
2012. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves akumi!


Nem mondtam h kanos most a kutyám. Hanem majd ha kanos lesz.

Szerintem könnyen észre fogjuk venni h ha kanos.


Kedves utolsó válaszoló!

Köszi a választ, sokat segítettél. Már nem félek annyira. :)


Köszi a válaszokat!

2012. nov. 1. 12:52
 6/7 anonim válasza:
Futva menekülj!
2012. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt látod, hogy úton-útfélen meghág dolgokat (ivartalanítás után is gond nélkül csinálhat ilyet, ezért leírom), az nem kanosság, hanem dominancia, akkor a tekintélyeteken kell dolgoznotok, ezügyben javaslom, hogy nézzetek utána alaposan a falkavezérségnek.

Amúgy a kutyák egyáltalán nem úgy gondolnak a szexre, mint mi, nekik az csak ösztön, fajfenntartás, nem szórakozás vagy szükséglet. Ha el is terjedt, hogy a kutyák egy idő után kanosak lesznek, az is legfőképp a nem megfelelő tartásra vezethető vissza, nem a szex hiányára.

2012. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!