Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játék közben kitört a foga,...

Játék közben kitört a foga, viszanő még neki?

Figyelt kérdés
A 5 hónapos kutyusomnak kitört elől egy foga lapdázás közben. Gondolom viszanő neki még?
2009. aug. 11. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha most fogzik akkor igen de ha ez már a csontfoga akkor nem.De szerintem neki vissza nő.
2009. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tejfog volt, ami nem valószínű, ha már 5 hónapos, akkor visszanő. Viszont ha maradandó fog volt nem nő vissza. Kérdezz meg valakit aki éret ehhez. Én nem látom a kutyus fogát. Ha látnám talán meg tudnám mondani, hogy tej vagy maradandó. 5 hónapos korra már általában leváltódnak a fogai.
2009. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
nekem is ilyen volt kb ennyi idős az enyém is és jáccottunk és vagy ktörtem vagy kiesett magától de sztem ilyen kiskorában még magától nem hullik, jah és onnan vettem észre h másnap márcsakk véres helye volt , azelőtti nap meg a játékával rángattam :D meg futottunk stb. szval sztem én is kiütöttem, és pár hét, megint van foga :D
2009. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy 5 hónapos kutyusnak szerintem még vissza fog nőni.Mert az én kutyusom fél éves,és most maradt abba a fogzása,és neki is játék meg evés közben esett/tört/ ki a foga.
2009. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy tejfog volt, (enyém 6 hós és most van kint minden csontfog) ha az volt ki fog nőni az új. 1ébként ha láttad a fogat meg lehet állapítani hogy tej vagx csontfog. A csonfogak szép fehérek és elég nagyok, már kibújás kezdetén nagyobbak mint a tejfogak (legalábbis az enyémnek hatalmasak:-)) és a tejfog már "elhasznált", sárgás.
2009. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondanám hogy sárgás de kicsi vékony hegyes fog volt. Hát remélem visszanő neki, nagy testü kuytyus.
2009. aug. 11. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha kicsi, vékony, hegyes (tűfognak is szokták mondani), akkor valószínűleg tejfog volt, és nő a helyére felnőtt.

Ha nem kiesett, hanem valóban kitört, egy pár napig figyeld, nehogy begyulladjon, de aggódni különösebben nem kell.

2009. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposan már valószínűleg maradandó fog volt, de többet az állatorvos tudna mondani, mert Ő legalább látja...mi nem....
2009. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pontosabban most 17 hetes
2009. aug. 12. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!