Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az el caminot meg...

Szerintetek az el caminot meg lehet járni kutyával?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
szerinted élvezné? Most komolyan. ráadásul szerintem a kegyhelyekre be sem vihető.
2012. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért ne élvezné? Vándorlásra lett kitalálva. Azért ez nem akármilyen közös élmény szerintem. Megfordítom:

szerinted jobban élvezné, ha egy hónapra egyedül hagynám egy ismerős kertjében, ahol a lakásba nem mehet be és nem is sétáltatják? Vagy egy kutyapanzióban?

Vagy akinek kutyája van, az ne menjen el caminora? :)

2012. nov. 3. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Van valami részletes leírás róla? Annyit tudok, hogy egy zarándokút, de szívesen olvasnék még többet.
2012. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a mancsait totál tönkretenné.
2012. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
és csak ez a két alternativa van? vagy végiggyalogolsz vele x ezer km-ert, vagy kihajitod egy kertbe?????
2012. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene azért külföldre menni? Idehaza is van zarándokút:


[link]

[link]


Ezek járhatóbbak egy kutya számára is, annyira nem kell félteni őket szerintem. Csak megfelelően aktív kutyát válassz és mellette tűnődj el azon, hogy ha nem zarándokolsz akkor mivel fogod lekötni a kutyát.

2012. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Szent Jakab út az maga az El Camino....
2012. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem hogy az egy kocsi :D Utána olvasva nem tudom, jó ötlet-e, de szerintem jobb, mint sétáltatás nélkül 1kertben. De azért a kutya fajtája se mindegy, mert egy nagyon aktív kutyával talán belelehet vágni, persze minden megfelelő óvintézkedéssel :) De egy lusta kutyának jobb a kertben, meg beszélhetnél azokkal akiknél lenne, hogy azért egy gyors sétára legalább vigyék el
2012. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Odébb van még, egyelőre csak ötletként merült fel. Megkérdeztem azt, aki szervez ilyen utakat, és azt mondta, hogy sokan vannak arrafelé kutyával. Maximum ha a kutya kevésbé bírja, mint én (amit kétlek) akkor lassabban haladunk miatta, több megállóval.
2012. nov. 4. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam már ezen, hogy ha véletlenül mennék, akkor csakis a két kutyámmal.

Viszont kétlem, hogy a szálláshelyekre be lehetne őket vinni, meg ahogy ismerem magam, nekik több cuccot vinnék, mint magamnak, azt meg azért nehéz lenne cipelni (mivel nekik nem fogok tudni kaját szerezni közben, stb...), úgyhogy nem tudom, keresni kéne valakit, aki már megjárta kutyával:)

2012. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!