Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fűthető kutyaház olcsón?

Fűthető kutyaház olcsón?

Figyelt kérdés
Szeretnék fűthető kutyaházat építeni,a kutyaház megvan,utólag kéne beletenni.Van valakinek ötlete,hogy hogyan lehetne olcsón megcsinálni házilag?
2012. nov. 3. 17:38
1 2
 1/11 Csivibaba ***** válasza:
Milyen kutyának szeretnéd? És miért kéne fűteni?
2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy rottinak és egy steffinek lenne....még nem tudom,hogy mennyire lesz fontos nekik,a rotti eddig benti kutya volt a steffiröl nem tudok sokat mert mentett kutyus,de nem hiszem,hogy benti kutya lehetett(elég szar állapotban volt mikor hozzánk került)Egyenlőre csak szeretnék felkészülni arra az esetre ha nagyon hideg lenne megtudjam csinálni nekik gyorsan.Soha nem volt kinti kutyám és nem tudom ,mennyire fognak fázni.Jelenleg egy nagyon frankon leszigetelt házuk van,nem is fáznak,de nem tudom milyen lesz később.
2012. nov. 3. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. nov. 3. 18:12
 5/11 Csivibaba ***** válasza:
100%
Szerintem ha szigetelt a kutyaház, akkor nem kell nekik ilyen. Pláne, ha ketten mennek egy házba :-) Nálunk a labradorok ezt csinálják... És a harmadik kint hisztizik, hogy engedjék be őt is... :-)
2012. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen Ők is összebújnak reggelre mindig:))Én is abban bízok,hogy nem lesz szükség rá.Szerencsére tényleg nagyon jó helyük van,védett és szigeteltük is,így remélem jól is érzik magukat ott:)Eddig mindig meleg volt a pocijuk mikor kimentem megnézni őket.Csak én is tipikus gazdi vagyok:))olyan aki túlreagálja a dolgokat:).A lényeg,hogy ne fázzanak...és ezért felkészülök rá ha kell gyorsban megtudjuk csinálni,de feleslegesen nem dobálnám ki a pénzt.
2012. nov. 3. 18:26
 7/11 Csivibaba ***** válasza:
66%

:-)

Nem fognak fázni! Tedd szélvédett helyre a házukat és esetleg az ajtó fölé tegyetek egy darab padlószőnyeget (úgy kell felszögelni, hogy eltakarja az ajtót és a kutya fel tudja nyitni mikor közlekedik). Nálunk ez bejött.

2012. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vaterán lehet venni ilyen fűtőlapokat olcsón, a hapsi házakkal foglalkozik, de megcsinálta a kutyházas megoldást is. keresgélj, van, 5-6 ezer ft körül, és kis teljesítményű, vagymi. nemrég láttam:D
2012. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon meleget csinálsz bent az sem jó, mert akkor nagyon nagy a hőmérséklet különbség, könnyebben megfáznak. inkább jól béleld ki szalmával, és ne a földön legyen a kutyaház, hanem egy raklapon.
2012. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ne feledd el, h ezekkel a melegítőlapokkal, meg függöny az ajtó elé eléred, h bepárásodjon belülről az egész kutyaház, nyirkos lesz a bundájuk, és mikor kimennek a hidegre, kész a tüdőbaj.
2012. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!