Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni? A Teacup...

Tudnátok segíteni? A Teacup csivava kb. hány évig él? És tudnátok nekem csivava fajtákat mondani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

MIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN????? Mi az, hogy teacup csivava és mi az, hogy csivava fajták?????

Egy féle csivava van, hosszú és rövid szőrben.

2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hovarju ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint csak rövid és hosszú szőrű csivava van. Egy standard méretben.
2012. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ún. "teacup" csivava, megint valami túltenyésztett szerencsétlenség, vagy csak valami szaporítói jelző, mint a yorkiknál az extra mini meg hasonlók??
2012. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez ugyanolyan lesz, mint a mini yorki vagyis valami korcs beltenyészetes...
2012. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Csivibaba ***** válasza:
Ilyen már van uszkárban is... :-S
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Az összes teacup kutyának megváltás lenne, ha elaltatnák őket, majd a "tenyséztőjeóük" torkán ledugnák őket. A kutyusoknak se kell szenvedni, az idióta szaporító meg kinyiffan.


Info: teacup kutyának azt nevezzük, ami felnőtt, kifejlett méretét elérve is elfér egy tesácsészében....

2012. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ütődött amerikai találmány, nekik a normális csivava a maga 1 kilójával olyan borzalmasan nagy, hogy szerencsétleneket addig szaporítják, amíg nem lesz belőle egy 20 dekás, gnóm, életképtelen valami.
2012. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Teacsésze ? Na jó elég jól tűröm a baromságokat de most inkább beveszek 2 xanaxot.
2012. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már olyan képeket,ahol egy kiskutya belefért a csészébe,de én azt hittem,hogy az nagyon fiatal kölyök kutya...

Ez szörnyű...

Sajnálom szegény kutyákat!:(

Soha többet nem fogom ilyen képek láttán,azt,hogy de cuki ez a kutyus!

Eszembe fog jutni,hogy ő nagy valószínűséggel,egy beteg,beltenyésztett kutyus.:(

2012. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen defektes lelkivilágú lehet az az ember, akinek az ilyen kutyák tetszenek!?
2012. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!