Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért hiszik azt h a kutya ne...

Mért hiszik azt h a kutya ne egyen minden nap, hogy ez a falkavezerseg is 100%ba a farkasok példáján alapul?

Figyelt kérdés

Az embert akk hasonlitsuk az ősemberhez?Hát rengeteg idő eltelt már amiota a farkasból házikutya lett!És természetes h változik a szükséglete,természete!Ugy mint mi sem ősember módjára élúnk!Ez a kutyáknál is így van!Meggszokta a jó dolgot jobb esetbe jó dolga van!Ugyh nem kell hetentet csak 6szor etetni,megy banni vele mint ah a "farkasok szokták"!

már eltelt csomó idő,szocializálodtak és nem farkasként kellene kezelni óket hanem házi kutyaként!


2012. nov. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A farkasokat nem kell ebbe belekeverni, a kutyák viselkedését tanulmányozva is ugyanarra az eredményre fogsz jutni.

A farkasok amúgy hetente-kéthetente egyszer ettek csak, úgyhogy a heti hat etetés is tökéletes luxus ahhoz képest.

2012. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Végigolvasva amit írtál arra jutottam, hogy nincs értelme megpróbálkozni a meggyőzéseddel. Aki csak ilyen szinten képes megfogalmazni a gondolatait, az úgysem értené meg az ellenérveket sem.
2012. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Én sosem hallottam, hogy hetente 6x azért etetik a kutyát, hogy tiszteljen. Én úgy tudtam egészségügyi okokból csinálják, és már különben sem divat. Régen én is etettem így, és semmi baja nem volt a kutyának!

Amiről te beszélsz, az az amikor a kutya kézből kap minden ennivalót, és csak akkor ha jól dolgozik. És ezt csak a problémásabb kutyáknál szokták alkalmazni.

2012. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Engem viszont érdekelne a vélemyényed, második válaszoló. Én is így látoma dolgokat, az hogy háziasítottak nem azt jelenti hogy el kell kaptni őket. Én azt is jó megoldásnak látom hogy ne csak megkapják a kaját hanem dolgozzanak meg érte. Vannak már ilyen játékok, házilag is ki lehet találni ilyen dolgokat...
2012. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2.!

Én is végigolvasva a nem válaszodat én se vok rá kiváncsi h ilyen stilusba mit írogatnál!

Kérdeztem vmit elmondtam az én véleményemet és erre te minősítesz?!Ez inkább téged minősít!Ne is válszolj inkább!

2012. nov. 3. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan, mintha minket is magvakkal és nyers hússal etetnének.

Mi sem úgy élünk, és nem olyanok vagyunk, mint az őskorban. A kutyák velünk együtt változtak, és alkalmazkodtak a mi körülményeinkhez.

2013. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!