Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Verted már meg a kutyád?

Verted már meg a kutyád?

Figyelt kérdés
Mi miatt kapott? Mennyit kapott? Úgyértem egy kis pofon, vagy elp*csázás?
2012. nov. 3. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem, soha. A kutyát tanítani kell, hogy mit szabad és mit nem, nem pedig ütni. A veréssel az ember csak saját ostobaságát ismeri el, hogy ésszel nem képes megoldani a helyzetet, csak erővel.
2012. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Az orrára elég sűrűn kap, de nem akkorát hogy fájjon csak hogy abbahagyja a morgást meg a vicsorgást a másik kettőre mert hát elég irigy fajta:D


De amúgy nem tudnak olyat csinálni amiért meg is verném úgy igazából őket...

2012. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de faterom egyszer már igen. Ők vigyáztak a kutyára 1 hétig, és leette az egész ebédből megmaradt húst a konyhaasztalról. Akkor kapott egyet a seggére.
2012. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
nem. Aki csak veréssel tud kutyát "nevelni" annak a plüsskutya való vagy a kötél a nyakába
2012. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kapott már tőlem, de én azt nem tartom verésnek. Ha nagyon rossz, akkor bizony kap egyet a fenekére, vagy esetleg fülhúzás, grabancrázás, leszorítás. Ettől senkinek sem baja nem lesz. De ilyen nem szokszor szükséges.
2012. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értünk verés alatt. Ha olyat csinál (mondjuk bele akar pofátlankodni a másik kutya táljába), persze hogy kap egyet az orrára, de nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy én nekiálljak ütni-rúgni, ha ezt érted verésként.
2012. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

igen, én vertem már meg. amikor megtagadta a behivást. Akkor egyszer, de nagyon.

Akkor megtanulta egy életre. és nem szégyenlem magam érte.

2012. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem, soha nem verném meg a kutyám!
2012. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7es válaszoló: Én is behívás miatt vertem meg. De látszólag nem használt... Előtte ő is csak grabanc rángatást meg ilyeneket kapott.
2012. nov. 3. 23:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem is tagadom. Kapott már behvíás megtagadásáért, és élelemféltésért. Le is szokott róla izibe...

Illetve egyszer a párom elp1csázta, mert beleevette a földre lerakott bográcsba, ami tele volt füstölt hússal (azért kapott, mert amúgy SOHA nem eszik bele semmilyen tálba se, itthon kisebb az asztal mint ő és simán kinn lehet hagyni bármit, ha elmegyek itthonról is érintetlenül hagyja).

2012. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!