Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos-e a kutyának a hús?

Fontos-e a kutyának a hús?

Figyelt kérdés

Két németjuhász kutyánk van, és idáig vegyesen kaptak főzotett meg tápot( nem a legjobb minőségi tápot). De be szeretném vezetni, hogy csak tápot egyenek, viszont abbol a legjobbat.

Kiadás szempotjából ugyanott vagyok, de vajon nem-e csinálok vele rosszat?


2012. nov. 4. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
szerintem maradj az eddiginél, fontos neki a hús, pláne ha frissen van főzve, és nem rohad ott a zacskóban, mint a táp, bármilyen jó minőségű a táp, nem ugyan az.
2012. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

tápban is van hús,plusz vitaminok,nem véletlenül teljes értékű eledel a kutyáknak.

Ha prémium táppal eteted akkor egészséges kutyáid lesznek,normális széklettel,szép fényes bundával.

2012. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
A kutyák a macskákkal ellentétben mindenevők,tehát nem olyan fontos,hogy mindennap húst egyenek.Néha egy kis házi nasi szerintem nagyon jó dolog.
2012. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Áttérhetsz a jó minőségű tápra, azzal nem teszel rosszat a kutyáidnak.

Néha-néha azért akármilyen jó táp mellett én adnék neki húst, a kutya nem tudja,hogy a tápban minden benne van amire szüksége van és jhajj de jót tesz neki, hús is van benne stb. Szóval biztos jól esik neki ha kap húst is annál jobb eledel nincs kutyaként nézve :)

2012. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jázi&Csenge ***** válasza:
65%

Kedves 3. válaszoló! A kutya RAGADOZÓ.

12/L

(kb. 3.-as termi anyag)

2012. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
A kutya ragadozó, akkor?
2012. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Jázi&Csenge ***** válasza:
40%
És, hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem mindenképpen érdemes minőségi, prémium száraztáppal etetni a kutyád, meg lesz az eredménye! Azért néha adhatsz neki házi kosztot is, csak ügyelni kell, hogy minden tápanyag benne legyen (pl. fehérje-húsból, szénhidrátok-tészta, rizs, vitaminok és ásványi anyagok-zöldségekből).
2012. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
a kutya mindenevő,a jobb tápok éppen emiatt kiválóak,míg a macskák csúnya szívbetegséget kapnak taurin hiányában
2012. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

A macska, a kutyával ellentétben obligát húsevő. Tehát míg a macskafélék csak húst esznek, a kutyák úgymond félig mindenevők. Persze attól még ragadozók.


A tápokban, még a prémium tápokban is kevés a hús. Toll, csont, csőr, szaru, stb. van beledarálva nagyrészt. Ettől még teljes értékű, de nem ér fel azzal, mintha valóban hússal és egyéb növényi eredetű dolgokkal (rízs, zab, répa, stb.) etetnéd.

2012. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:-)

talaltam sok hasznos kommentett, szerintem akkor bevezetem a minosegi tapot es veszek meg nekik neha husit is:-)

2012. nov. 4. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!