Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszélyes ha valaki chipset...

Veszélyes ha valaki chipset ad egy kutyának?

Figyelt kérdés
Ha ez számít akkor közepes méretű kutya volt

2012. nov. 3. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem, de minek szeméttel etetni?
2012. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem veszélyes. Juti falatnak elmegy, de kaja helyett nem ér semmit.
2012. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb. évente 1x eszek egy zacskóval, akkor adok a kutyámnak is pár falatot. (kistestű) Miért lenne veszélyes? Tudom, hogy a chips szemét, de nem egy gyorsan ölő méreg.
2012. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem eszek csak nagyon,nagyon ritkán,és akkor párfalatot kap a kutyám. Semmi baja :)
2012. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja! De ne adj neki gyakran! Az én kutyám imádja! Egyszer a fiam kiment hozzá a kertbe egy zacskó chips-el, a kutya kitépte a kezéből, elrohant vele, és az összeset befalta! :))
2012. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mert attól féltettem a kutyát h megfullad, mert nem tudja megrágni és a kis darabok megakadnak a torkán

amúgy nem én adtam neki, hanem a nővérem, csak kíváncsi voltam hogy veszélyes-e

2012. nov. 3. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ritkán kap nagyon keveset, az nem gond. De ha hetente vagy esetleg még gyakrabban, akkor abból baj is lehet. A chipsek ugyanis embernek is nagyon sósak, nemhogy kutyáknak, akiknek az azonos testtömegre vetített sóigénye csak negyede az emberének.
2012. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!