Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolha és kullancsirtót...

Milyen bolha és kullancsirtót ajánlotok egy 3 éves beagle-nek?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül,és hol lehet venni?
2009. aug. 12. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én frontline-t használok, állatorvosnál, állatpatikában, neten, bagyobb állatkereskedésekben lehet kapni. Súly szerint kell venni, a kullancs ellen is jó combó olyan 5000 Ft körül van, a csal bolhaírtó 2000 körül. (nekem elég nagy kutyáim vannak)
2009. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is évek óta a Frontline spray változatát használom, és nagyon bevált. Bár elég drága, de nagyon sokáig elegendő, mert ha befújod vele az állatot, akár egy évig is hatásos. Még hírmondó sem marad a bolhából. A nagyobb kiszerelésű arányaiban sokkal olcsóbb, állatpatikában lehet kapni.
2009. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kiltix nyakörv. 7 hónapos garantált védelem, ha nem éri víz. Mi már csak ezt használjuk. Dokihoz jártunk mindig advantix-szal kente be a yorkiemat a dokink. (akkor még nem volt a kiltix nyakörvünk) nem jártunk se erdőbe, csak a városban sétáltunk és mégis belé ment 4 db kullancs. Aztán megvettük a Kiltixet és azóta nem megy bele, és nem kenünk rá advantixot sem.

Állatosboltban tudod megvenni kb 4000Ft-ba kerül kb, de 7 hónapig véd (vagyis a kullancs-bolha szezon alatt)

2009. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, egész évben van kullancs!

Jó múltkorában az egyik ismerősöm februárban, a Kiltix mellől egy 1cm-re szedett ki kullancsot a kutyájából.

Mi Kiltixet használunk (kopp-kopp-kopp :)).

Dicsérik még az Advantix-ot, egyes kutyások imádják, mások fújjolják a Frontline-t, feltörekvőben van a Scalibor is.

Kutyától függ, hogy melyik védelem válik be.

Az árak a kutya méretétől, a minőségtől, és a bolt áraitól függ, nagyjából ezeket bárhol lehet kapni, átlagosan elég drágák, de hatásosak, nem úgy, mint a 700Ft-os Tesco-s nyakörv.

A Kiltix 4-5000Ft egy beagle méretre, 7 hónapig jó, viszont víz nem érheti (ha Dunázunk, én leveszem róla addig).

2009. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam a Pro Meris Duo vált be, 25 kilós kutyára való 2400 forint volt.
2009. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. aug. 12. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

ha lakásba tartod a kutyát , a kiltix nagyon büdös tud lenni :)

javaslom nézz utánna , :

prac-tic , (spot-on rácsepegtetős oldat )

nem csak a kullancs-bolha-szúnyog-légy- ellen jó, de véd a bolhapete allergiátol és az atkáktól is !!!

állatorvosnál kapsz,mert vényköteles !

cc : 1 600 - 1 800.-ft / db / 4-5 hét

2009. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiltix büdös? Ezt meg kitől hallottad? Én egyáltalán nem érzek semmit ez hülyeség. Nekünk a Kiltix vált be az advantix nem.
2009. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a kiltix szagát érzem,:) nem hallom :)

( lakásba tartott kutyánál, van szaga a vegyszeres bolhanyakörveknek ! )főleg,ha új !

udvari kutyánál a nyakörv tökéletes választás !

lakásban tartott kutyáknál szerintem a cseppek jobban beválnak :)

2009. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát mint már írtam én és a családom sem érzi a kiltix szagát akár új akár nem. Mi advantix cseppeket használtunk de ezt is már leírtam mennyire nem vált be.

Én a Kiltixet ajánlom, de nagyon díjazzák a frontline-t is.

2009. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!