Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb munka-kutyatá...

Melyik a legjobb munka-kutyatáp testömegnövelés szempontájából? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
a kutyámnál most szeretném elkezdeni a testömeg növelést,mert most lesz idális,viszont nem kapott nem etettem még munka-kutyatáppal.Érdekelne milyen tapasztalatok vannak velük kapcsolatban,melyik a leghatékonyabb és hogy mennyire fog a kutyám intenzitása megnőni(persze ezt ugyis észreveszem majd) de mennyivel fog tudni többet mozogni?
2009. aug. 12. 21:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Royal Canin
2009. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
sok jó minőségű kutyatáp van(royal canin, hills, happy dog, bosch..... a magas szénhidrát tartalmuak hozzák igazán a tömeget. amiben több fehérje van az inkább energizál
2009. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Royal Canin,Dog Chow,Pro Pian.
2009. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia


az én kutyám versenyszerűen agilityzik, és már sok munkakutyatápot próbáltam nála, név szerint a Royal Canint, a Dog Chow-t, a Pro Plant, és a Eukanubát.

ezek mind tele vannak nyomva szénhidráttal (főleg a Royal Canin), és valóban nő a testtömeg, de zsírban és nem izomban.

Ezután egy állatorvos ismerősöm ajánlotta az Acana Sport Agilityt, hogy náluk bevált.

Kipróbáltam, és azóta is ezt eszi a kutya, rengeteg benne a természetes anyag, és igazán minőségi a kutyatáp.


ezen a linken többet is megtudhatsz róla:

[link]

2009. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Royal Canin nem rossz. Párom munkakutyákkal dolgozott. Azonban váltottak, a Sportmixet és a ProPac-ot is tudom ajánlani. Azok is nagyon jók. Mi most vettünk az otthonijainknak Sportmixet, imádják és már most sokkal jobban kezdenek kinézni (szőr és testtömeg)
2009. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, mielőtt a kérdést feltettem Acanára gondoltam én is,abból tudtam h van munka táp részi is amúgy is Acanával etetek,csak azt hittem h vannak külön erre a részre specializálódva tápok! Az h hízik a kuyta nem baj hisz az izomzatát én fogom formálni neki és nem hagyom h zsír rakódjo le rajta!!! Így a döntésem az h kipróbálom az Acanát is és a Royalt is aztán úgyis meglátom melyik a jobb!!! Köszönöm a válaszokat még1x
2009. aug. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!