Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van itt német dogja?

Kinek van itt német dogja?

Figyelt kérdés
Nemsokára szeretnénk örökbe fogadni, de az etetése problémákavet fel, mert nem tudom mennyit eszik. Leírnátok mennyit eszik és mit? Ha 4-500 grammot eszit naponta TOTWból akkor jó
2012. nov. 7. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 800 gramm száraztáp/nap.
2012. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem német dogom van, de egy ismerősömnek igen. Ő azt mondta esténként egy nagy adag, körülbelül 1-1,5 kiló kaját megeszik, ő főzi neki. És napközben előtte van a száraztáp, abból majszolgat. Tudom, sokan nem hagyják elől, ő igen. Most 1 éves múlt a kicsike, hatalmas, és gyönyörű szép szőre van. Nagyon sokat mozog vele, és annyira embercentrikus, imádja a gazdiját.
2012. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


600-700gramm. Persze ez csak átlag minden kutyánál változik. Ha többet mozogsz vele akkor többet kell adni. Van olyan akinek csak simán jobban hasznosít a szervezete. Annak lehet kevesebbet.

2012. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!