Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyának banánt?

Adhatok a kutyának banánt?

Figyelt kérdés
A narancsot múltkor ette, és szinte mindennap kap répát a kajájába is.

2012. nov. 7. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam adni neki és nagyon szereti.
2012. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a mienknek nem kell a banán hiába kínáljuk vele
2012. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hovarju ***** válasza:
Adhatsz neki, de ne túl sokat, mert szorulása lesz tőle.
2012. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kis mennyiségben minden gyümölcsöt megehet, a szőlőn kívül. Én mondjuk nem adnék neki minden nap répát, de te tudod. (bocs, látom, csak szinte minden nap)
2012. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon szereti a banánt. Az előbb a salátámból kunyizott...hát kutya az ilyen? Uborkát akar enni, meg paradicsomot:D
2012. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha szereti, adj neki. :) Az enyém is falja a gyümölcsöket, imádja a sütőtököt, főtt/sült krumplit, répát, és különös módon a hagymát is. :D Lehet, hogy kecske is volt az ősei között, szinte mindent szeret. :D Egy kivétel van, amit utál: a fehérrépa.
2012. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Adj neki nyugodtan :)

Nálunk nem kap tápot a kutyusom, én állítom össze a kajáját.

Turmixolva szokott kapni zöldséget/gyümölcsöt (most épp cékla, sárgarépa, uborka, banán, körte) - meglepődtem, de amikor kiöntöttem neki a tálba a husi mellé, nem a húst ette meg először, hanem a turmixot lefetyelte :D

2012. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A répát az orvos ajánlotta. Hát adtam neki banánt, de nem szereti :D Sebaj, majd kap más gyümölcsöt, zöldséget is.
2012. nov. 8. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém mindent megeszik kedvence az alma meg a répa.. Múltkor anyum főzőtt húslevest vittem ki a csirkéknek a pucolt zöldséget (mármint a héját :D) Leejtettem egy adagot a két nagy kutyuskám úgy esett neki mint ha színhús lett volna.. ( A palotapincsim meg nem értette hogy minek örülnek)


Mostanában azzal próbálkozok hogy mi az amit nem eszik meg.. Még nem találtam fokhagymát megeszi a vöröshamát kettévágtam és megnyalattam vele volt egy kis fintor de nyalogatta.. Citromot szintén :D A vöröskáposztával van problémája azt kiköpi de ha othagyom azért csak elfogy...


A banánnal amúgy csak annyi van hogy ésszel mert sok benne a cukor, de egy kevéstől nem lesz semmi baja :)

2012. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!