Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől gyulladhatott be a...

Mitől gyulladhatott be a kutya szeme?

Figyelt kérdés
Most történt kb 1órája,kint játszottunk és utána vettem észre,de játék közben semmit nem láttam,ami megsértette volna. Az 1ik szeme,a másikkal minden ok. Vigyem reggel dokihoz?
2012. nov. 7. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
De pontosan mi van az egyik szemével? Piros vagy váladékozik? Egyébként én a helyedben már régen utána néztem volna a neten, nem pedig itt várnám a sült galambot, hogy majd hátha segít valaki. Szóval vagy írd le a tüneteket, és/vagy nézz utána a neten. Ha súlyosnak látszik, akkor még ma vidd dokihoz, ha nem, akkor majd holnap.
2012. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Se nem piros,se nem váladékozik,cs be van neki dagadva. Kül meg olvasom,cs érdekelt személyes vélemény is,ha megengeded.
2012. nov. 7. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Megengedem, csak bővebb információt kértem volna. Ha be van dagadva, akkor lehet, hogy megcsípte valami. Ha így van, akkor kalciumot kell vele itatni. Aztán ha nem javul, orvoshoz vinni. De ehhez tudni kellene, hogy csípés e.
2012. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem akartalak megbántani, csak én aggódós vagyok, tehát én tuti utánanéznék. Ennyi.
2012. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gond,cs azért ne gondold,h itt ültem és erre a kérdésre vártam a választ,olvasgattam mindenfelé róla,meg 5percenként rohangálok ki,h nem rosszabbodott e a helyzet. De azóta semmi,talán inkább mintha kicsit visszahúzódott volna,egy picit elkezdett váladékozni,ami nem jó jel,de cs alig. Amúgy nincs rossz hangulatban,játszik is,eszik is.
2012. nov. 7. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak akkor szokott bedagadni a szeme, ha megcsípi valami. Gondolom darázs, bár még nem láttam a csípést, csak tippelek. A lényeg, hogy valami allergiás reakció és rövid idő alatt magától elmúlik.
2012. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért ha váladékozik is, én mindenképp orvoshoz vinném. Ha meg allergiás a csípésre, akkor szintúgy.
2012. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Éjszaka is néztem párszor és mindig jobb volt,reggelre teljesen elmúlt neki,de még szemmel tartom.
2012. nov. 8. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenképp vidd dokihoz
2012. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!