Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A növendékkar mennyivel...

A növendékkar mennyivel gyengébb a felnőtt védőkarnál? Meddig bírja egy felnőtt német juhász tréningezését? Tudtok ajánlani olyan honlapot ahol jó áron lehet kapni védőkarokat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez függ a kutyától is, hogy milyen gyorsan fejlődik öv-ben. Ha úgy érzi a segéd, hogy már nagyon szorítja a kutya fogása a karját akkor érdemes váltani. A mi iskolánkban a kiképző nem netről szokott rendelni, hanem elmennek munkaversenyre és ott veszik meg, mindig van aki árul. Ez annyival jobb, hogy fel tudod próbálni, és valamivel olcsóbb is talán mint a webáruházakban kaphatóak.
2012. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a K-9- nél és a Bendénél is vannak jó karok, valamint Halásziban a Gappay-nál. de ugye nem magad szeretnéd csinálni? a növendék kar puhább, könnyebb a kutyának.
2012. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyébként bewital.hu vagy juliusk9.hu-n is árulnak ilyen felszereléseket.
2012. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó ötlet maszekolni a kutyával.
2012. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem én akarom fogatni a kutyámat! Mivel a környékünkön nincs kutyaiskola így egy szolgálati kutyás ismerősöm fog segédelni, de neki nincs védőkarja csak csibész bundát tud hozni. Azzal meg ugye nem célszerű képezni egy sport kutyát. Arra gondoltam, hogy veszek egy védőkart, mert a jövőben szeretnék segéd lenni, de addig is az ismerősöm azzal a karral fogatná a kutyámat.
2012. nov. 8. 23:39
 6/15 anonim ***** válasza:
az sosem baj, ha van saját karod, mi is azzal dolgozunk. Sportkutyázni szeretnél? Ki fog az engedelmesben segiteni? és a nyomon?
2012. nov. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Az az ismerősöd csinált már ilyesmit ? Mert az hogy szolgálati kutyás rendőr még semmit sem jelent. Nagyon komoly munka egy sportkutyát felépíteni, rengeteg szakértelem kell hozzá. Ha nem nagyon jártas ebbe az ismerősöd, 100% hogy nem tudjátok normálisan összerakni az öv részt.
2012. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy kutya fogását fel kell építeni. Eleve nem biztos, hogy a tiednek megfelelő most a fogása a karhoz.Főleg , ha a sport vonalat akarod .
2012. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kart már fogja, a menekülő fogása is nagyon jól megy neki, mert akitől vettem, ő ő-v-zött vele, de azon kívül mást nem tanított neki. Pár hónapig volt náluk. Profi segéd fogatta eddig. Aki most fogja fogatni ő is csinált már többször ilyent, de majd mondom neki, hogy hogyan tréningezzük a kutyát. Az engedelmest és a nyomkövetést egyedül tanítom neki és nagyon jól haladunk, volt már több kutyám is, de azokkal nem vizsgáztam, de képeztem őket. Egy kutyaiskolában is meghallgattam neves kutyások előadásait. Valamint van egy nagyon jó könyvem ami sokat segített. Tudom, hogy kell kiképezni a kutyát.
2012. nov. 9. 21:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek a kérdésre válaszoljatok!
2012. nov. 9. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!