Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a mopszom...

Hogyan szoktassam rá a mopszomat a száraz eledelre?

Figyelt kérdés
Eddig konzervet evett de múltkor láttam a tv-ben,hogy nem tesz jót a fogának ha semmi keményet nem ropogtat.Fogköves lesz és ínygyulladása.És ettől elveszítheti a fogait.
2009. aug. 13. 10:53
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekünk kettő mopszlink van. Tudom milyen kényesek és nem akarnak száraztápot enni. Azt tanácsolom neked, ha nem adsz neki mást előbb utóbb megfogja enni. Az étvágyukat ismerve rövid időn belül beadja a derekát. Minden jót.

2009. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem ajánlom a tápot egyik kutyánál sem. Csak minimális menyniségben. egyre több kutya betegszik meg a tápban található anyagok miatt! Nekem yorkim és mopszom van mindkettő házikosztra van szoktatva.csak ritkán esznek tápot! sőt a táptól még büdös is lesz a kutyus szőre lehellete pukija:)
2009. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a fogkőre jók a marhabőrből készült csontok, fonott kutyakötelek,rágókák és hasonló játékok! egyetértek az elöttem szólóval, tápot erre nem ajánlanék!
2009. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ennyi idő után is válaszoltatok!

Megfogadom a tanácsotokat!:)

2009. szept. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!