Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan kutyát...

Tudtok mondani olyan kutyát ami a labrador retrieverhez hasonló csak nem nő olyan magasra?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor olyat ami rövidszőrű nem annyira mozgékony, aranyos és nem lesz testes (magas).

2012. nov. 9. 18:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek nem az első kutyám lenne és még nem is biztos hogy lesz, de a beagle egyre jobban kezd tetszenni. Ez vadabb fajta?
2012. nov. 9. 18:51
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem vadabb csak nehéz nevelni, alapból hajtó kutya hatalmas a mozgásigénye és mivel falka kutyának lett tenyésztve ezért kutyákkal jobban kommunikál mint emberrel hisz soha nem erre volt szelektálva a múltban. Elég makacs fajta
2012. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nekem nyugodtabb elbabuzsgathatóbb kutya kellene.
2012. nov. 9. 18:57
 14/21 anonim ***** válasza:
spánieleket én írtam de felejtsd el, azoknak is nagy a mozgásigénye, talán a IX es fajtacsoportból valami társasági kutya azok általában kevésbé mozgásigényesek vagy, valami agár (azoknak meglepően kicsi a mozgásigényük) Alapból elmondható, hogy a kistestűek jobban pörögnek mint a nagyok.
2012. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
okés akkor olyan kellene ami kisebb testű és nagyra sem nő meg
2012. nov. 9. 19:01
 16/21 anonim ***** válasza:
mopsz, angol bulldog :)
2012. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Cavalier King Charles spániel, Boston terrier, Francia buldog, Mopsz... és én még a Whippetet mondanám, nekem az van, és nagyon nyugis ha kifuthatja magát.
2012. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A menhely lenne a legjobb. Most lehet, hogy fajtatisztát akarsz, de nincs jobb mikor soksok kutyus között válogatsz és mindegyik bújik hozzád. :) Ott biztos van olyan amit te szeretnél és a keverékek sokszor immunisabbak a betegségekre és ott nincsenek fajtáhpz kötött tulajdonságok. A beagle-t nem ajánlom, elég buta és pörgős, könnyen hízik. A spániel pedig könnyen megvakul, de lehet, hogy egyén függő.
2012. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én menhelyről hoztam. Golden retrivel keverék. kisebb, de nagyon hasonlít, és a természete is olyan. Nézz körül menhelyen. Én kölyökkorában fogadtam magamhoz.
2012. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spániel.Nyugodt fajta,nem agresszív,sőt abszolút mentes az agressziótól.A szőre mint a goldié.Nézz róluk képeket.Szerintem a legszebb fajta!!!
2012. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!