Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyák is nyugodtabbak...

A kan kutyák is nyugodtabbak lesznek ha "apukák" lesznek?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom,hogy ha a szuka kutya ellik,lenyugszik valamennyira,nyugodtabb lesz,de ez a kan kutyákra is igaz??
2009. aug. 13. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én inkább úgy fogalmaznék hogy a kan kutya SEM!


Ez amit leírtál, nem tudom hol hallottad de hülyeség! ilyen vonzata nincsen ahogyan azok is tévhitek, hogy a kutyáknak szükségük van a szexre vagy az anyaságra.


Ők ösztönlények, az ilyen kijelentések forrásainak magánéletében lehet valami bibi...szóval ne hidd el nekik! :)))


Ajánlj ilyenkor egy jó társkereső klubot! :D:D:D

2009. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ismerösöm kutyája egy borzasztó eleven kutyus volt és miután elett utána nagyon nyugodt lett a mai napig.És még ismerek néhány ilyet,akinek nyugodtabb lett a szuka kutyája.
2009. aug. 13. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nyugodtabb lett, mert kifáradt a vemhességtől, az elléstől és a kölykök szoptatásától...

De amúgy ez tényleg tévhit! A kan kutyák esetében főleg!

2009. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Se a kan, se a szuka nem lesz nyugodtabb egy alom után. Ennek semmi tudományos alapja nincs, de az emberek szeretik ezt képzelni, hisz akkor jót tettek a kutyákkal, holott ez messze nem igaz. A szukák ellés után azért tűnhetnek esetleg nyugodtabbaknak, mert baromira megviseli őket az ellés és a szoptatás. Elfáradnak. Ennyi.
2009. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Se a szuka, se a kan. Ivartalanítás után a kan igen.

Ahogy ez előzőek írták lehet gyengébb egy szuka ellés után, főleg, ha vizsgálatok, megfelelő táplálás és gyógyszerek nélkül elletik. Sokat kivesz a szervezetéből egy vemhesség. De ez nem nyugalom.

A kan pedig végképp nem, sokkal szökősebb lesz, jobban szenved tüzelő szukák közelében.

Őnem tudja, hogy "apuka lett".

2009. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát jó,de még a szuka miután a kölyköket elvitték is 2 hónappal később is nyugodtabbak mint réggen??Főleg annak a kutyának az esetén.Akkor a kan kutyák nem lesznek értem köszönöm.
2009. aug. 13. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt, az a kan kutya akit egyszer hagysz fedezni, nemhogy nyugodtabb lenne, hanem nyugtalanabb lesz ...
2009. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh ,ja egyébként köszi a választ.
2009. aug. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!