Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatenyésztő/kutyakozmetikus...

Kutyatenyésztő/kutyakozmetikus/kutyakiképző?

Figyelt kérdés
Melyik legyek a 3 közül? Tudom, hogy egyikből sem fogok meggazdagodni, ez nem is célom, de azért nyilván meg szeretnék élni.
2012. nov. 10. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
mindegyikből tele van az ország..
2012. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Én azt mondom hogy lánchenger fűrész legyél!


Így nem lehet normálist választ adni én megőrülnék ha megmondanák hogy mi vagy ki legyek. Erről neked kell döntened. Mi a célod, a vágyad? Ha van akkor már egyértelmű..

2012. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind a három nagy vágyam, ezért nehéz a döntés. És nem mindegy, hogy melyikre van inkább kereslet.
2012. nov. 10. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:

A kutyatenyésztés nem szakma hanem hobbi. Nem ilyen fajta elhatározás kérdése, hogy az lesz e valakiből.

(Mellesleg nagyon nagy alaptőke kell hozzá.)


A kutyakiképző és a kozmetikus közül pedig lehetsz, amelyik akarsz, te tudod, hogy melyikhez érzel magadban nagyobb tehetséget. Másfajta képesség szükséges hozzájuk.

2012. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem a tenyésztő első körben hobbinak indul. Pénzt csak külföldön lehet keresni vele..


a kozmetikus meg a kiképző teljesen más :D olyan mint ha azt kérdezted hogy fodrász vagy pszihologus legyél(mind2 emberekkel foglalkozik.) Ha van kutyád vidd kutyaiskolába hogy ha jól megy akkor úgy is fognak foglalkozni veled ha meg nem akkor még mindig lehetsz kozmetikus.

2012. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amelyikhez van érzéked. De akár mindhármat is kitanulhatod és csinálhatod (nyilván nem megy két év alatt, de szép lassan), kiképzésből meg kozmetikából például megszerezheted azt a pénzt, amit később a tenyésztés elvisz :D
2012. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amelyik a legjobban érdekel. A kutyatenyésztéshez rengeteg pénz kell, és általában ha becsületesen csinálod, nemigen nyereséges. Kutyakozmetikusként még talán külföldön el lehet helyezkedni, itthon szerintem jóval nehezebb. Én kutyakiképzőnek tanulok, mivel engem ez érdekel a legjobban, az szeretnék lenni idővel, de emellett kell egy olyan munka, amivel fenn tudja az ember magát tartani, mivel ezek csak hobbiszinten jöhetnek szóba.
2012. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tenyésztő eleve kiesik, ha pénzt akarsz keresni. A másik kettőből meg csak akkor tudsz megélni, ha nagyon jó vagy és emellett értesz a marketinghez és a vállalkozások működtetéséhez. De akkor is inkább külföldön próbálkozz.
2012. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár mind a három.

Kutyatenyésztés hobbi, örülj, ha nem mínuszra jössz ki a végén, ha tisztességesen akarod csinálni. Emellett beleférhet a kutyakiképzés is (hiszen nincs állandóan suli, napi 8 órában) és beleférhet a kutyakozmetikus szakma is.


Van egy ismerősöm, ő tenyésztő, kutyakozmetikus is egyben, mi kutyaoviba is jártunk hozzá, emellett agilityt oktat. Ja és egyetemen tanul.

Szóval nem kivitelezhetetlen.

2012. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!