Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyakozmetikus mennyit...

Egy kutyakozmetikus mennyit keres ha "szalonban" dolgozik?

Figyelt kérdés

Úgy egy kb. árat szeretnék tudni, mint alkalmazott.

És még más: ha alkalmazott vagyok egy helyen, akkor én magán célból nem mehetek házhoz nyírni? Ezért kirúghatnak?


2012. okt. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

A vendégeid számától és az áraidtól függ.


A magánházas akciót meg említsd meg szerződéskötés előtt, élehet h engedik, lehet h nem.

2012. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy kb.?
2012. okt. 23. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de meg ne említsd hogy otthon is nyírsz! Nem kirúgnának, fel se vennének!
2012. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre kiszámolni,hogy hány vendéged lesz ! Lehet,hogy visznek 2 nagytestű kutyát,aminek persze nagyobb munka,nagyobb rezsi költsége van,de több a munkadíj is! Másik napokon meg visznek 5 Yorkit,akikkel van meló,de az se mindegy,hogy rendszeresen kozmetikázott kutyákról van szó,vagy néha néha jutnak el kozmetikába,és nem is hagyják magukat még fésülni se! Na ilyen alapon ki tudná neked előre kiszámolni,hogy mennyit is tudnál keresni,és ezek csak kiragadott példák ! Ja és még annyi,hogy vállalsz-e kiállításra felkészítést,ami nem kis felelősség,mert egy elcseszett bundával a kutya egy ideig nem tud megjelenni! Hónap eleje?közepe?hónap vége van?? Fizetés környékén viszik a családok a kedvencként tartott kutyát,nyugdijkor a nénik a kis kedvencüket,és hónap végén csinálod a barátok ,ismerősök kutyáit,akik majd fizukor fizetnek,ha fizetnek :) Na szóval ez olyan mint sok helyen a kutya vacsorája :O De csodás szakma,főleg ha nem csak a profitot számolgatja az ember!
2012. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!