Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az árban benne van a fülvágás is?

Az árban benne van a fülvágás is?

Figyelt kérdés
Nem akarok kutyát,csak érdekel egy fajta,ezért szoktam olvasgatni tenyésztők weblapjait. És néhol azt írják,ha fülvágott kiskutyát akarunk,szóljunk jó előre. Ekkor vajon benne van az árban a fülvágás,vagy ezért a tenyésztő felszámolhat extrákat? És mennyit?
2009. aug. 13. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
"A kiskutya nem érez semmit" Akkor vágjuk le a te füledet is, kíváncsi vagyok, kitartanál -e a véleményed mellett...
2009. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, aki fülvágottan szeret egy fajtát az szeresse úgy, aki meg nem az meg hagyja úgy. Ennyi, hagyjuk már légyszíves ezt az állatkínzást, mert egyáltalán nem az ha az orvos csinálja, viszont ha valaki ollóval otthon kezdi el nyirbálni a kutya fülét az már annak minősül. Sokan úgy vannak vele, hogy a kutyát hagyjuk úgy ahogy épp megszületett szóval ne avatkozzunk bele, de ha belegondolunk épp az lenne a természetes ha a kutyának áll a füle, hisz nincs olyan kutyaféle amelyiknek lógna, szóval már természetellenes. De ez csak az én véleményem. Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak, az árban szerintem nincs benne, külön felszámolja, viszont a farokvágásért nem biztos hogy kérnek pénzt.
2009. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10:06-os a rotinak nem szokták vágni a fülét.... omg -.-
2010. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
NA, MEGJÖTTEK AZ ÁLLATVÉDŐK IDE IS !!! Igen, egyrészt nem vágják a roti fülét. a másik pedig, amelyik fajta kutyának vágják fülét/farkát nem hobbiból csinálják! Azért csinálják, mert nem tud vigyázni rá, beakad ide-oda, leszakad stb... -.-"" Majd ha te láttál olyan kutyát akinek leszakadt a farka/füle amiatt mer a gazdája egy szerencsétlen állatvédő és nem vágatta le, majd akkor tárgyalhatunk a dologról.. ;)
2011. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!