Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 16 éves vagyok milyen kutyám...

Dj yuri kérdése:

16 éves vagyok milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés

Hello!

16 éves fiú vagyok, szeretnék egy "férfias" kutyát, azaz ne csak a bokámig érjen. Édesapámnak régen volt egy kaukázusi kutyája(pont ilyet szeretnék) és mikor kicsi voltam sokat játszottam vele és egyszer sem volt velem agresszív viszont mint később megtudtam apámnak egyszer meg kellet küzdenie a kutyával a falkavezér szerep miatt, és azért nem szeretnék meghalni egy kutya miatt. Szerintetek, ettől eltekintve jó választás lenne?


2012. nov. 10. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy menhelyre, ott rengeteg kutya közül választhatsz, és, nagy valószínűséggel egy ilyen kutya hűséges lesz, és sokkal alázatosabb.(persze ott is kutyája válogatja azért)
2012. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, egyvalamit gondolj át: ki fogja a kutyát később nevelni? Ha te tanulás, vagy szerelem miatt elköltözöl otthonról 2-4 év múlva, akkor apukád vállalja, vagy..?
2012. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
16 éves gyereknek nem kell semmilyen kutya. Majd ha befejezted az iskolát és saját életet kezdessz, akkor gondold át, hogy belefér-e egy kutya! Addig felesleges.
2012. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kaut csak apud segítségével ajánlom.Tehát ha aktívan segít majd a nevelésében.Vannak sokkal kezelhetőbb"férfias"kutyák.Egy izmos boxer is csalós,mert nem látni rajta mekkora bohóc.Nagyon tekintélyt parancsoló,mégis inkább családi kutya.A szőrösebből-berni pásztor,leonbergi.Vagy akár egy kuvasz is jobb választás lehet a kaunál.De csak jó helyről.A kuvaszt főleg.Magyar fajta,még tk-vel sem drága.Tüneményes kuvaszokat láttam kiállításokon,és most tényleg nem arra a nagy fehérre gondolok,ami vidéken minden 2.háznál van és már hírből sem ismerik az igazi kuvaszt.
2012. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kuvaszt dobermannt nem ajánlom, mert idősebb korukra hülyévé változnak és rád is támadhatnak. De például a Rottweiler és a Német juhász, vagy Boxerek Masztiffok megbízható társak sok éven át. Én a Rottweilert ajánlom. Nekünk régen volt, amikor 6-7 éves voltam és nem bántott, sőt vigyázott rám, apámnak engedelmeskedett és nem bántott senkit. Annyi baj volt vele, hogy ő volt a legnagyobb kan és minden szuka tőle volt vemhes.
2012. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem tudom, te öreg vagy-e, de te már most is hülye vagy. Ne higgy az ilyen híreszteléseknek, miszerint meghülyülnek egyes fajták öregkorukra, mert ez egy marhaság. Én is kuvaszt javasolnék, egy kevsébé dominánsabbat választanék a helyedben az alomból.
2012. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Német dog!
2012. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
kispalikee nem marhaság, tapasztalatból mondom... úgyhogy kapd be!
2012. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit tapasztaltál, te szerencsétlenség? Amit a szomszéd szomszédjának a haverjának a testvére mesélt mi, te iq bajnok? Akkor a pásztorok is biztos azért tartottak kuvaszt, mert megbízhatatlan. Na takarodj innen a marhaságaiddal.
2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De erős lett valaki. Nem azt mondtam, hogy az összes kutya meghülyül abból a fajból, csak annyit mondtam hogy meghülyülhetnek lehet hogy rosszul értelmezted vagy én írtam rosszul. De minek kell nekemugrani te nyomorult?
2012. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!