Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim tegnap fedezett elöször...

Yorkim tegnap fedezett elöször, azóta nyugtalan. Mitöl van ez?

Figyelt kérdés
Folyton sír a plüssökön is gyakorol. Ha fedezne még többet az segitene igaz? Egyelöre nincs több lány jelentkező, igy nem tudok neki kislányt adni pedig biztos az lenne a legjobb.
2009. aug. 13. 17:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Ivartalanítani kéne, mert ha nem fedezhet, akkor ilyen lesz és ez nemcsak idegesítő, hanem rohad ciki is, ha mondjuk az utcán csinálja. Nem beszélve arról, hogy mennyi betegséget kaphat el úgy, hogy minden jött-ment yorkinak mondott szukát fedez. Törzskönyves egyáltalán? Gondolom nem, akkor minek kell tenyészteni? Azt akarod, hogy ilyen idegbajos legyen?
2009. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem törzskönvyes de nagyon szép, ennek a kislány yorkinak a gazdája keresett meg minket mert hallotta a kutyám mennyire szép azt mondta elmeséli más yorkis ismerősének is.
2009. aug. 13. 17:10
 3/37 A kérdező kommentje:

Ő az. Nem kell ahoz törzskönyv hogy egy kutya szép legyen. Nekem nem is kéne kennelből kutya csak családtól aki a saját kutyáját pároztatta.

[link]

2009. aug. 13. 17:17
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Lécci te se szaporíts. Mondd, hogy hány db. gyönyörű yorkit kérsz, én hozok neked a sintértelepekről! A sajáto meg ivartalanítsd, akkor megnyugszik.
2009. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell egy sem a szukák gazdái akarnak kiskutyát nekem meg jól jön a 10ezer forint amit kaptam, meg valószínü kapok is majd még.
2009. aug. 13. 17:27
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
Ismét egy elmebeteg kérdező...
2009. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok elme beteg?
2009. aug. 13. 18:10
 8/37 anonim ***** válasza:
80%
Mert a pénz fontosabb neked, mint a kutyák.
2009. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen... de asszem ebben a gazdasági helyzetben a pénz is jól jön mindenkinek!!!!
2009. aug. 13. 18:20
 10/37 anonim ***** válasza:
63%
Had szaporítson ha akar, majd pár év múlva a kutyája elpusztul herpeszvírusban vagy egyéb nemi betegségben, de ha neki fontosabb az a pár tízezres, akkor csinálja, lelke rajta.
2009. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!