Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim tegnap fedezett elöször...

Yorkim tegnap fedezett elöször, azóta nyugtalan. Mitöl van ez?

Figyelt kérdés
Folyton sír a plüssökön is gyakorol. Ha fedezne még többet az segitene igaz? Egyelöre nincs több lány jelentkező, igy nem tudok neki kislányt adni pedig biztos az lenne a legjobb.
2009. aug. 13. 17:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végre megértetted, miért nem helyeseltük ezt a dolgot és az ivartalanítást javasoltuk. Remélem a többi kutyatulajdonos is megérti egyszer, hogy a kutyákat ne szaporítsa.
2009. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Azt azért nem akarom elhinni, hogy valaki alapból ne tudja azokat a dolgokat, amiket a hosszan válaszoló hozzászóló leírt. Vagy már hallani tuti kellett róla. Pont ez győzte meg?? Ha így van akkor hurrá, csak nagyon-nagyon meglepő. Ezért éreztem kamunak a kérdést!
2009. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Hát nem kamu öcsém.
2009. aug. 14. 13:16
 34/37 anonim ***** válasza:

A kérdés biztos nem kamu, esetleg a válaszok. Tényleg abbahagyod, vagy csak azt írod, hogy békén hagyjanak. Ha az utóbbi, akkor örülök.

Egyébként Te is szaporító vagy (voltál), de leginkább a szuka kutyák gazdái azok. Ha nem a Te kutyáddal fedeztet, akkor majd csinálja máséval.

2009. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Ha azt akarnám hogy ne piszkáljatok, akkor nem olvasnám többet a kommenteket, vagy nem jönnék erre az oldalra, annyira nem érdekelne. Komolyan mondtam hogy nem hagyom hogy pározzon többet.
2009. aug. 15. 16:59
 36/37 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van. Jól döntöttél. De akkor szerintem ivartalanítsd, mert ha ezután tüzelő szukát érez meg fog bolondulni.
2009. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Igen ivartalaníttatom, írtam hogy a 10ezret arra fogom költeni.
2009. aug. 16. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!