Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol érdemes felszereléseket...

Hol érdemes felszereléseket venni a kutyának?

Figyelt kérdés

Ügye a porázt, nyakörvet, stb..

Megbízhatót keresek nem olyat ami egy hasztnálat után tönkremegy. :) :D



2012. nov. 11. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a fresnapfban vettem a pórázát és a nyakörvét, nincs vele semmi gond. Egyébként ez nem csak attól függ, hogy hol veszed, hanem, hogy milyet veszel. A fresnapfban is lehet kapni gyenge minőségű árúkat, meg máshol is, szóval meg kell jól nézni, hogy mit veszel meg. Egyébként netről is lehet rendelni, de mondjuk én jobb szeretem megfogdosni, hogy mit veszek. De pl fésűt, meg amihez nem kell tapintani, azt meg is lehet rendelni, csak a szállítás miatt költségesebb. Szóval ne csak azt nézd, hogy hol veszed, mert az önmagában még nem garancia semmire! Mi a pórázt és a nyakörvet már több éve használjuk. A fekhelyet is ott vettük, az is addig tart, amilyen a minősége. Tehát mondjuk egy műanyag tovább bírja, mint egy szövet.
2012. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
... árukat...
2012. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi..:) :D
2012. nov. 11. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tartós, megbízható termékeket keresel akkor én a bende, julius k-9, gappay és molinári termékeket javasolnám. Sok közülük pl egy normális póráz, ha nem hagyja el az ember meg nem adja oda a kutyának rágcsálni egy életre szól és ehhez képest nem is drágák. Persze itt nem fogsz rózsaszín szívecskés, halálfejes... díszes termékeket találni. Ha ilyet szeretnél akkor red dingo vagy a rogz az ami jó lehet.
2012. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sága válasza:
Én pl az Alphazoo-ba vettem neki ilyesmiket és ott is van mindenféle minőségű termék.Én nem a legdrágábbat vettem (mert nem futja rá)neki,de idáig tökéletesen megfelel.
2012. nov. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat...

És nem szeretnék mintásat meg ilyenek csak egy síma porázt meg nyakörvet..

2012. nov. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!