Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyit adjak...

Szerintetek mennyit adjak neki? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónap 1 hetes Bichon Havanesem és egyszerűen nemtudom eldönteni mennyit kéne neki adni. Mindog kunyizik. Valaki aztmondja hogy adjak neki többet mert még most nő, valaki meg azt mondja hogy neadjak neki sokat mert dgi lessz.
2012. nov. 11. 13:40
 1/8 anonim válasza:
Minden kutyafajtanak mas-mas szuksegletei vannak.Olvass utanna, hogy ennek a kutyafajtanak,ebben a korban milyen es mennyi tapanyagra van szuksege. Szerintem kovesd ezt az etetest: 4 etkezesre kus es kesz. Plusz tehen vagy kecsketej es VIZ.
2012. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2012. nov. 11. 14:23
 3/8 anonim válasza:
egy kicsit elhibaztam az irast :)) : *HUS es keksz
2012. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyit kapjon, amennyitől jól néz ki. Ha kezd hízni, kevesebbet, ha lefogy, többet.

A kunyerálásnak amúgy semmi köze a kutya élelemigényéhez, a beles kutyák két kiló színhús felzabálása után még odamennek hozzád, és kinézik a szádból a kolbászt, pedig baromira nincs rá igényük. Ilyen a kutyatermészet, addig eszik, amíg lehet, és ha kaját sejt valahol, ptóbálkozik.

2012. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne adj neki többet annál, mint ami a csomagoláson van. Nem baj az, ha kicsit soványabb, amíg nő. Szépen a saját ütemében majd megnő.
2012. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. nov. 11. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ennyi idős a havanesem, csak ő meg pont h nem torkos. A legtöbb táp ennek a kutyának max 100g/napot ír szárazból. Nekem is volt olyan hét, h zabált mint egy kis disznó, és van h csak turkál. Szerintem biztos van benne egy olyan, ha nő többet eszik, mert látványosan nőtt is a zabálós korszaka után...
2012. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :))
2012. nov. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!