Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Coker spánielt lehet úgy...

Coker spánielt lehet úgy tartani, hogy hétköznap kintvan, este pedig bent?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyhogy hétköznap meg este? Nem napközben meg estére gondolsz?
2012. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Más az, ha egy lakásban tartott kutyát levisz sétálni az ember naponta 4x 20-30 percre.

De ha az egész éjszakát bent tölti, majd kiteszitek őt (pl. télen) 8-10 órára -10 fokba, annak nem lesz jó vége.

2012. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan lehet. Télen is nappalra kiteszitek, éjjelre beengeditek. Nem lesz gond vele, van azért szőre, nem kell lenyírni neki.
2012. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Spánielkeverékeim vannak. Majdnem úgy néznek ki, mint a fajtiszták. Kezdettől fogva nap közben kint vannak, este miután hazaértem, 19 h-tól bent vannak. Elég nagy így a hőmérsékletkülönbség, amihez igazodniuk kell, főleg ha kint mínuszok vannak, bent meg 20-22 fok, de soha nem volt még ebből probléma vagy betegség. Kint van jó védett helyük, kutyabejárós, illetve kutyaház is, de szerintem többnyire a kertben rajcsúrkodnak még hidegben is. Inkább az eső miatt vonulnak csak fedezékbe.

Szóval jól bírják, nyugi.

2012. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 9 évesek és 9 év alatt soha nem fáztak meg.
2012. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt spánielem, napközben kint, éjjel bent, 14 évet élt, semmi baja nem volt. Télen nem vágattuk le a szőrét, volt kutyaháza, nem fázott.
2012. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!