Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen bágyadt a terhes...

Miért ilyen bágyadt a terhes beagle kutyám?

Figyelt kérdés
Ez természetes hogy nem nagyon van kedve semmihez,vagy beteg lehet?Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 13. 20:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

"Egyébként 2 éves már és most szül majd először"

Még szerencse... 3. tüzelés előtt nem is lehet fedeztetni. Ez kb 2 éves korra történik meg.

2009. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Meg sem merem kérdezni, hogy törzskönyves, tenyészszemlés, örökletes betegségekre szűrt kutyáról beszélünk-e, már így is sejtem a választ...
2009. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem nem lesz azért gond velük,már alig várom!:)Mindjárt jön az autó és akkor megyünk is a dokihoz!Kedves negatív utolsó!Nem tudom miért kell mindenkiből a legoktalanabb embert kinézni!Képzeld,a kutya törzskönyves és fedeztetés előtt látta doki és azt mondta minden rendben van,nem mintha ez a kérdéshez tartozna!!!Szóval ne itt okoskodj nekem ha megkérhetlek,köszönöm!!!
2009. aug. 13. 22:13
 14/28 anonim ***** válasza:
67%

nézd egy iodö után bágyadtak,mert azért terhet cipelnek,mégha eza ther édes teher is.adj neki sok vizet,meg tejet.,kalciumot csak szülés után,mert ha elöttea dod neki,akkor a medencecsontjai megerössödnek és nehezebben szül.nekm is beagle.jeim vanank,4 db komplett scalád,tehát az én lány kutyám si szült ,ugyhoyg tudom,arra figyelj,hoyg mikor elmegy magzatviz,onnantol számitva olyan 10-15 percenként kell jönnie kutyinak.és szülés utána ha adiko nemadna neki,kérj egy méhösszehuzo bökit neki,illetve egy olyat amitöl kiöna ha benne maradt valami,az enyém mindkettöt megkapta és jol van 2 évvel a szülés után.ami a legjobb neki szopiztatás alatt a kecsketej.ami késöba kicsiknek si avilágona legjobb.

sok sikert. pusy

2009. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem is érdemes itt már kérdést feltenni az ilyen idióta kötekedős buta emberek miatt:(
2009. aug. 13. 22:16
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a jó tanácsokat és jó egészséget a kutyusaidnak!
2009. aug. 13. 22:17
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, olvasd már át az írásod mielőtt elküldöd, alig lehet elolvasni, annyi elírás és helyesírási hiba van benne.

Kérdező, törzskönyv lehet hogy van, de tenyészszemle, örökletes betegségekre való szűrés akkor sincs. Szomorú.

2009. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
PS. A kutya vemhes, nem terhes.
2009. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Az a szomorú hogy itt írogatsz...jól nevelem a kutyáimat és mindene megvan amire szüksége van!!!
2009. aug. 13. 22:19
 20/28 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚÚÚÚristen esetleg beletudsz még valamibe kötni???
2009. aug. 13. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!