Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen bágyadt a terhes...

Miért ilyen bágyadt a terhes beagle kutyám?

Figyelt kérdés
Ez természetes hogy nem nagyon van kedve semmihez,vagy beteg lehet?Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 13. 20:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%

Jól neveled? Xd

Nem, most hirtelen nem találtam mást, de majd még keresek...

2009. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem értem ezzel mi a gondod..na mindegy jó szórakozást ahhoz hogy a beteg kutyámhoz kértem segítséget..bezzeg értelmeset nem tanácsoltál!Csak remélni merem hogy neked nincs még egy legyed sem..........
2009. aug. 13. 22:24
 23/28 anonim ***** válasza:
59%
Beteg kutya? És ki miatt lett beteg? Nem ő akart vemhes lenni, hanem a gazdi jókedvében fedeztette gondolom szegényt.
2009. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem értelek de mindegy...szerintem a szülés természetes jó helyre kerülnek meglesz mindenük és ha a doki azt mondta hogy minden rendben van akkor ne te mondd már meg hogy jó-e neki!Okoskodó,kis hülye!Még azt is megkockáztatom hogy csak egy butuska gyerek vagy:D Na megyünk végre..
2009. aug. 13. 22:34
 25/28 anonim ***** válasza:
51%

Biza, csak 7 éves vagyok, hogy találtad ki?:O

LOL:D Hülye f*szfej:D

2009. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A kutyussal minden rendben van!:))))))) Kicsit fáradt azt mondta a doki!Köszönöm az értelmes válaszokat!Neked meg kedves kötekedő csak annyit hogy utolsó válaszoddal ismét magad minősítetted!:P Csak anyu megne lássa milyen csúnya szavakat írogatsz,nehogy tévé megvonás legyen a vége:D
2009. aug. 13. 23:20
 27/28 anonim ***** válasza:
56%

te minősited magad azzal hogy kizsigerelsz egy állatot és felelötlen szaporitással hozzájárulsz egy fajta tönkretételéhez

neked is gratulálok .. lehetöleg vegyél még egy yorkie szukát is ...

2009. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
már megbocsáss, de akik szerinted kötekednek, azoknak van igazuk! tudod nem az a világ van már, hogy mármelyik fifikét meg morzsikát pároztathatjuk! voltál már menhelyen? és látod mennyi a gazdátlan kutya?
2009. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!