Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma játék közben a kutyusom...

Ma játék közben a kutyusom véleten megharapott, felcsikarta a kezem és vérzett. Utána jött bocsánatot kérni. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Játszottam az 1 éves kutyusommal, gyömöszöltem a pocakját, azt nagyon élvezi, de aztán kicsit felhergelte magát és megkapott, de véletlen, nem dühből. Utána jött oda, hátracsapta a füleit és nagyon csóvált, bújt oda. Veletek volt már ilyen?
2009. aug. 13. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, de ez nagyon aranyos. Nincs kutyám, csak nagnénéimnek. De azok még picikutyák, nem csinálnak ilyet. Mégegyszer: ez nagyon aranyos gesztus :)
2009. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon édes volt:) Igazából nem is jó szó hogy megkapott, csak beleakadt a foga a kezembe.
2009. aug. 13. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:

velem is történt már ilyen,és nagyon megszeppent a kutyikám, hogy ,,bántotta" a gazdit,és sompolyogva jött és annyira csóvált, hogy úgy nézett ki,mint egy búrkifli:))))

és rengeteg puszit adott én meg alig győztem simizni,hogy érezze: nem haragszom:)

2009. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De édes:) Akkora lelkük van ezeknek a kutyusoknak, imádom őket, sokkal különbek mint bármelyik ember.

Az én kutyusom egy westie amúgy. A tiéd?

2009. aug. 13. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem is történt már ilyesmi :)

Csak nálunk úgy volt, hogy a kutyusom megszökött. Miután megtaláltam, és hazahoztam, elkezdett nyalizni, pacsikat adni és odabújt hozzám:)

Olyan aranyos volt, sosem tudok neki ellenállni :)

2009. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen velem is volt már ilyen,pont tegnap :)

Belekapott a kezembe,betette a fejét a takaróm alá,úgy szégyenkezve,aztán odajött hozzám olyan bocsánatkérősen lehajtott fejjel:$:$

Nagyon aranyos volt :)

Amúgy az enyém Yorkshire terrier,4hónapos

2009. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aranyos storyk:) Várom a többit is, légyszi írjatok ha van. Kis tündérek:)
2009. aug. 13. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden kutya tartó járt már így :)

a kis tű hegyes tejfogak ,komoly kárt okozhatnak.

nekem feltépte az ujjam :)

megmaradt a nyoma , pedig csak beleakadt játék közben :)

a rendes fogak ,bár tompábbak, de csúnya véletlen sérülést okozhat a " fülön " :):)

pláne ,ha orvul,hátulról támadó 35 kg-os vérengző fenevad :)

hízeleg,és puszilgat :)

2009. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De neki már nem tűhegyes fogai vannak, mert 1 éves, és nem 35 kiló csak 7:)))
2009. aug. 14. 11:14
 10/11 anonim ***** válasza:

a tegnap 21:46 vagyok

az egyik kutyusom (az említett kis bűnbánó:)) befogadott kutyus, amikor elhoztam tenyérnyi fekete ebecske volt, először tacskónak indult, aztán megnőttek a lábai, és foxi keverék lett:) sokat vigyorogtam rajta, hogy mivé fejlődik, de megállt a foxinál:) ritka jólelkű kutya, ha rosszalkodik és leszidom, látszik, hogy bántja a dolog és úgy néz, hogy még én kérek bocsánatot:D

2009. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!