Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 szuka huskyt lehet egyszerre...

3 szuka huskyt lehet egyszerre tartani?

Figyelt kérdés
nem fognak összeverekedni?esetleg kisebb kutyával eggyütt lehet tartani?

2012. nov. 12. 18:01
1 2
 11/14 sippara ***** válasza:
A kérdésedből az derül ki, hogy a háromból még egy sincs meg. Ebben az esetben nem, nem lehet. EGY szánhúzó is kihívás (tapasztalatból beszélek), nem hogy elsőre három... De ha átfutott az agyadon, hogy kapásból három azonos neműt és még egy kistestűt is, akkor egyelőre egy legyen és ne szánhúzó.
2012. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
vcolt ,ár kutyám.és kistestűm van most.huskyt majd csak még tervezem de nem mostanra
2012. nov. 14. 13:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a volt már kutyám szlogent.... Lehet, de attól még nem értesz a kutyákhoz. És úgy gondolom, főleg nem a huskyhoz. Nem megbántani akarlak, csak megállapítom a tényeket. Ne vegyél egyszerre több huskyt, nem viccből mondjuk, hogy nem könnyű esetek.
2012. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem két szukám van, nincsen velük probléma, de néha vannak acsarkodások. De viszont én keményen tartom is azt, hogy ne legyen gond és próbálok főnök maradni. Én imádom ezt a fajtát, de tapasztalatból mondom, hogy óriási felelőtlenség lenne egyszerre 3 huskyval kezdeni. elsőre bőven elég lesz egy is, hidd el nem annyira könnyű egyik fajtából sem 3-mat egyszerre nevelni, nem hogy 3 huskyt
2012. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!