Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak,...

Mi baja lehet a kutyámnak, valami tipp?

Figyelt kérdés

Természetesen el fogom vinni orvoshoz, amennyiben egy-két nap alatt nem javul a helyzet. De addig is valakinek valami ötlet, illetve tapasztalt már hasonlót?


Tünetek: Két napja étvágytalanabb lett,(pedig falánk kutya) nem annyira aktív, kedvetlenebb. Mintha keményebb lenne a hasa, és amit még észre vettem, hogy rengeteget iszik. Kilenc éves puli, és most van túl a tüzelésen, vagy még esetleg tart is. De soha nem produkált hasonló tüneteket akkor amikor tüzelt. Vélemény? Köszi.


2012. nov. 13. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyógyulást a kutyusnak, neked pedig sok erőt kívánok az ápolásához. Írj, hogy mi van vele, szorítunk nektek:)
2012. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, jólesik.
2012. nov. 14. 19:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Szinte szó szerint ugyanez volt nálunk 1 hónappal ezelőtt. 9 éves, sose volt gond tüzelésnél, sokat ivott, lázas...Első doki nem ismerte fel, de én gyanítottam mi a baj, ultrahangra elvittem, azonnal műtötték is.

Semmiféle váladék nem ürült belőle, ezért volt nehéz diagnosztizálni. A zárt méhgyulladás veszélyesebb.

1 hónap telt el és kutya baja:)

2012. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyors gyógyulást kívánok Bogikának! :)
2012. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ma kiszedték a varratot, remekül van Bogi.:) Nagyobb örömöm most nem is lehetne.:)) Köszi mindenkinek!
2012. nov. 23. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!