Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler kannak milyen...

Rottweiler kannak milyen nevet adjak?

Figyelt kérdés
Mondanátok nekem rotti kan neveket? Valami különlegeset szeretnék, ami nem minden második kutya neve. Ha lehet, akkor az ilyen Bogyó, meg az ilyen "gagyi" (rottinak gagyi) nevektől kíméljetek, meg az Athos, Brutus, Döme és társaitól!
2012. nov. 13. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Én a 60 kilós kan Dobermannomnak a "Picur" nevet adtam. Képzelheted milyen érzést kelt a többi emberben, amikor hívom és előrohan egy fal mögül. :D
2012. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Inferno

Hádész

Rocco

Sakál

Lord


nézd itt van egy csomó:

[link]

2012. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy kértem, hogy kíméljetek a nem ráillő nevektől! Persze, értem én, hogy vicces, de én attól nem jutok előrébb kedves 1-es!


2-esnek köszönöm!

2012. nov. 13. 20:30
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
A dobermann súlyának felső határa 41 kg. Ezek szerint a tiéd inkább valami 'dagi' névre kéne hallgasson.
2012. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy ott már néztem, de egyik sem fogott meg :S De azért köszi!
2012. nov. 13. 20:32
 6/18 A kérdező kommentje:
Az mondjuk nekem is eszembe jutott, hogy lehet, hogy egy kicsit kövérke! De ez sok mindentől is függhet, mert mondjuk ha megnézzük a mai dobikat, háááát... elég siralmas az állomány. Olyan vékonyak, hogy nem csoda ha már senki nem ijed meg tőlük :S Tisztelet a kivételnek!
2012. nov. 13. 20:34
 7/18 anonim ***** válasza:
Állomány ide, állomány oda, a standard az standard. Max. szaporítós kutya lehet ekkora vagy egy iszonyatosan kövér eb. Mindenesetre kérdezőnek bocsi az offért.
2012. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ez egy angol oldal, ha legörgetsz alul szét van osztva szuka és kan nevekre, egész jók [link]


vagy [link]


ha ezek közül se találsz akkor passzolok:D

2012. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bosco, Roccó(rokkó) stefan, Joey Hádész, Árész, Bryan,
2012. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Roccó egy ismerősöm dobija, szóval az nem. Az ilyen Istenségek nevei sem igazán jönnek be, mivel mindenki olyat ad a kutyájának. Vagy történelemből előkutatott neveket. Áh... úgy érzem, hogy reménytelen. Azért köszi!


Az állományról csak annyit, hogy tényleg siralmas. Én dobit akartam volna, de honnan?? Egy-két helyen még biztos tenyésztenek igazi dobermannt, na de mindegy.

2012. nov. 13. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!