Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves shar-pei kutyám ma...

Muzyaly kérdése:

2 éves shar-pei kutyám ma szerelmi viszony folytatott egy korcs kutyával. Kapott esemény utáni tablettát, amit embereknek kell szedni-az jó?

Figyelt kérdés
Lehet ezek után még fajtiszta kutyája?

2012. nov. 13. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ami az embereknek kell, az nem hinném, hogy jó lenne neki. Én a helyedben konzultáltam volna egy állatorvossal, mielőtt bármit is tettem volna. Alapból az a gond, hogy nem vigyáztál a kutyádra. A korcs pedig keverék, a cigány, inkább az a korcs!


Ezek után lehet még fajtiszta kutyája, hiszen nem fog átmenni macskába, vagy egérbe. FajTAtiszta kutyája is lehet, de minek?? Nincs elég szaporító szerinted? Meg elég kóbor kutya?

2012. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

nem jó sőt én konzultálnék a dokival mert ez inkább káros és kitudja milyen baja lesz tőle. Speciálisan kutyáknak az Alizin injekció van amit a tüzelés után kaphat, 2 alkalommal kell beadni.



Nem, nem lehet SOHA fajtatiszta kölyke mert már szennyezett a vére -_-" Könyörgöm ha ennyit se tudsz inkább ne ellesd azt a szukát mert ekkora tehetséggel kinyírod az egész almot...

2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha a hülyeség fájna, te ordítanál, kedves kérdező!
2012. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, kérlek meséld el hogyan gondoltad hogy ezek után már nem lehet fajtatiszta kölyke? Nagyon érdekel a biológiai oka :)

Amúgy vicces ez, mert szakkönyvben is megemlítik ezt, mint régi tévhitet a tudatlan emberek között, de ha csak az emberei biológiát nézzük amit azért csak ismerünk, akkor már az adja a választ :)

Szóval amikor ezt olvastam, nem is értettem hogyan hihettek még régen is ebben.

2012. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válasz küldő-k.A kérdésem pont az efféle tévhit elhessegetése miatt íródott.
2012. nov. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!