Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta legyen?

Milyen fajta legyen?

Figyelt kérdés

Egy társat keresek aki felvidít ha rossz kedvem van és együtt játszhatok mozoghatok vele hóban jégben esőben. Olyan kis bolond bújós kutyafajtát keresek. Majd szétnézek a menhelyeken is csak megtetszett a kutyakiállítás és lehet kipróbálnám.

benti kutyának, kutyakozmetikus vagyok - munkába is vinném magammal. közepes termetű atletikus kutya legyen, amely megtud védeni(ne legyen őrző-védő fajta csak ha úgy adódna helyzet akkor fizikailag és szellemileg megtudjon védeni).

ami szerintem lehetne az az appenzeli juhászkutya vagy ausztrál juhászkutya, de szeretném tapasztaltabbakat is megkérdezni



2012. nov. 15. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ahogy így írtad rögtön a boxer jutott eszembe:) Igaz nem kell kozmetikázni,de a leírásodnak tökéletesen megfelel!
2012. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tudom nem kis kutya,de én óriás schnauzert javasolnám

kutyakozmetikus vagy szőrét úgy is tudod akkor trimmelni,kiállításra remek,és elég jó testőr,tuti megvédene...

nagyon játékos kutya,bújós is,minden amit leírtál megfelelne,csak ugye elég nagy kutya olyan 45 kg körül van egy kan,szuka olyan 35-40..

2012. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindegy hogy igényel-e sok kozmetikát vagy sem az nem lényeg.

Hát egy picit kisebb kutyafajtában gondolkodjatok, mert azért el kell férnie az üzletben. :)

Tudnátok mondani appenzelli pásztorkutya tenyésztőket?

2012. nov. 25. 23:17
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a Labrador lenne a legmegfelelobb...ha inkabb kozebes meretut keresel akkor ebbol a fajtabol a labradorbol vannak rovid labuak is.A labrador kedveli a hideget is es nagyon huseges es jatekos is viszont nagyon konnyen be lehet tanitani igy egyszerubb munkaba vinni.
2012. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!