Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlatok tüzelés esetén?

Mit ajánlatok tüzelés esetén?

Figyelt kérdés

Gondolom most mindenki azt mondja, hogy ivartalanítsunk. Fogunk December 7.-én. Most nem tudunk mert nem állunk úgy anyagilag. De az orvossal le van beszélve. Viszont a 2-3 éves (nem tudjuk mert úgy találtuk) kutyám tüzel. Nem szeretnénk kiskutyákat. :) A kanriasztó spray mennyire jó? a válaszokat köszönöm.! :)

11/l (Az anyagi részt elmondták apuék onnan tudom)



2012. nov. 15. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Én bugyit huztam a kutyámra miután elvégezte dolgait. :)
2012. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kinti kutya, akkor nagyon jól el kellene zárni, hogy ne férhessen hozzá kan. A kerítés kevés ehhez.
2012. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ki lehetne probalni a kanriaszto spray-t en is lattam a boltokban,ott azt mondta egy holgy hogy neki bevalt...

de attol meg nagyon kell ra vigyazni,bezarni

2012. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kanriasztó semmire se jó. Aze egyetlen megoldás, hogy felvevős időszakban szigorú szobafogság, kint csak felügyelettel lehet.
2012. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi is bugyival oldottuk meg az első tüzelést, utána meg jött a szike.
2012. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kanriasztó nem használ semmit,pénzkidobás.
2012. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Deofill tablettával enyhíthetsz a tüzelés szagán. De a legbiztosabb a totál elzárás arra az időre.
2012. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Van fogamzásgátló injekció. Talán már tabletta is van. Dokival beszéld meg. Nem olyan nagy összeg.
2012. nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló injekció, méhgyulladást okoz/hat, így nem igazán javasolt. Sajnos mi is így jártunk, műtét lett a vége.
2012. nov. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!