Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinttek mit tehetnék? ( a...

Szerinttek mit tehetnék? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Kertváros részén lakunk Budapestnek és a szomszédunkban van egy rotveller aki csomószor egyedül kint kószál az utcákon, És most kaptam egy westiet, aki ugye minden kutyát megugat még akihez nem engedem oda, többször volt már, hogy nem tudtunk haza menni mert ki volt engedve. És ha meg megtámad minket, akkor cafatokra tép...

2012. nov. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is kéne szólni a szomszédnak-lehet hogy nem is tud a dologról? Ha ez nem vezet megoldáshoz akkor sajnos marad a feljelentés.
2012. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, én úgy gondolom, hogy tud róla csak tudod 12 éves vagyok és mellesleg lány, tehát elég fura szitu lenne ha ránk támadna egy rotveller, de ha jól tudom már vették el tőle a kutyát, de valahogy mindig visszaszerezte,......
2012. nov. 16. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:

szólj a szüleidnek,hogy beszéljenek el a szomszéddal,ha nem hat a beszélgetés akkor jelentsétek fel, azt már azt hiszem büntetik ha a kutya szabadon van!!

vagy egyszerűen hívjátok ki sintért,hogy kóbor kutya begyűjti és kész..

2012. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

az lemaradt,hogy itt a környéken is volt egy nagy keverék kutya aki mindig kint volt ,mindenkit megkergetett a "gazdái" nem tettek semmit, hiába jelentették fel vagy akármi,embereket kutyákat harapott meg de mindig vissza kapta a mocsok, ezt az itteniek megelégelték és elcsalták a kutyát kicsit messzebb aztán hívták a gyepmestert,hogy napok óta itt van egy kutya aki mindenkit megtámad, a kutyát elvitték a "gazdák" egyáltalán nem keresték a kutyát,azóta ugyan van egy kis testű kutyájuk,de az sosincs kint az utcán!

lehet ,hogy nektek is ezt kéne..ha eltűnik a kutyája majd észbe kap!

2012. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerencsétlen kutya, de szerintem mi is így fogunk eljárni :(
2012. nov. 17. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutyának közterületen semmi keresnivalója gazdi és póráz nélkül, tehát nyugodtan jelentsd a dolgot. Az ilyeneknek kevés ha szólsz neki. Mi konkrétan már aláírást gyűjtöttünk az utcában egy amstaff ellen, mert a feljelentés is kevés volt. Gazdi reggel beült a terepjáróba, megnyomta a távirányítón a kapu zárást, és elhajtott. Csakhogy az elektromos kapu marha lassan zárul, és már rég nem látta hogy a kutya ilyenkor mindig kijön, kapu bezárult, szóval egész nap kizárva maradt a jószág és mindenkit terrorizált. Az ív bemutatása után elvették tőle.
2012. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!