Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Beagle kutyát szeretnék...

Egy Beagle kutyát szeretnék kertes házba de lakásba, van egy bernáthegyim még pluszba és a beaglet levizsgáztatnám meg járnék vele kiállításokra. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
milyen jó tanácsokkal tudnátok szolgálni és a legfontosabb hogy mondjam meg anyuéknak?
2009. aug. 15. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet bernáthegyit lakásban tartani ha van kertetek?EZT nem értem egyálltalán.
2009. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem írta, hogy a bernáthegyi lakásban van. A beagle-t szeretné ott tartani.
2009. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen a Bernáthegyi kint van a kertben.
2009. aug. 15. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk van két beagle-k.Nagyon okosak,szépek és szeretni valók.Sokat foglalkozol vele biztos,hogy el tudod vinni kiállításokra.Csak a vadászösztönét kell kordában tartani.Nálunk rendszeresen hazahordtak nagy tyúkokat.Elég sokat kellett rimánkodni a szomszédokkal,hogy ne bántsák őket.Egyetlen ugrással átugorták a kerítés pedig szöges drót is van rajta.Egy fél éve lenyugodtak nem mennek el és nem hoznak haza semmit.Most 3 évesek.
2009. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudom, mit vársz, mit mondjunk. Jó, vidd, nyerjetek sokat. A szüleidet meg te ismered, oldd meg te. Nekünk fogalmunk sincs, mi jön be nekik, nincs két egyforma szülő meg tuti tipp hozzájuk.

Ajánlani még annyit tudok, hogy járj sokat beagle-ös társaságba, tartsd a kapcsolatot a tenyésztővel, ő tud rengeteg tanácsot adni.

2009. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért de rimánkodás helyett, nem inkább a kutyákat kellett volna megnevelni/el/bezárni/kerítést megcsinál még jobban stb. Elvégre a szomszédnak igaza van, hogy nehogy már a kutyák megegyék a csirkéit!... Ez olyan mint amikor utcán találkozok egy kutyával aki rám ugrál, erre kiabálnak, hogy nem bánt nem bánt... Ahellyett hogy elvinnék onnan, mert mondjuk én nem akarok vele barátkozni... Nekem is van kutyám de azért vannak határok...
2009. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már elnézést 4. válaszoló de szereintem ez a válasz nem ide illik
2009. aug. 20. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én azzal probàlkoznék(bàr nem ismerem a szuleidet)hogy mutatok a beagle-okrol aranyos képeket aztàn egy kis ido mulva kérdezoskodnék hogy nem-e tetszik nekik és ha azt mondanàk hogy nagyon aranyos de nem csak igy rà vàgni hanem làtszodjon rajtuk hogy tèlleg akkor hazaàllitanék eggyel:D
2009. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!