Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff és havanese mix...

Amstaff és havanese mix kutyák hogy nézhetnek ki vajon? És természetileg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem jön létre egy ilyen kölyök.... még belegondolni is rossz.
2009. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig létre jött, nem nálam. Egy ismerősöm ismerősénél (nem ismerem).
2009. aug. 15. 11:19
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem egy havanesem van (törzskönyöves, szóval nem az idegbeteg fajta), páromnak amstaff, de mi nem szeretnénk kipróbálni hogy néznének ki a kölykök. Nem is lehetne, mert mind a kettő ivartalanítva van:)
2009. aug. 15. 11:22
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Mint a keverék kutyák. Szemben a fajtatisztával se a kinézetéről, se a természetéről nem tudsz semmit biztosan előre. Az egészségéről végképp nem.

Zsákbamacska. A kölykökkel mi lesz?

2009. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik a maga fajtájában szép. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen párosításból szép kölykök lennének. Nem rontanám el sem a staffi, sem pedig a havanese küllemét.
2009. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát én elképzelni sem tudom hogy néznének ki. A két kutya teljesen más krakterű, jellemű, (bár mind a kettő iszonyú barátságos, de azért mégis) felépítésű, nem tudom mi fog kisülni ebből. Széles fejű hosszú szőrű kutyák lesznek vagy 6 kilós amtaff kinézetűek?

Engem felháborít az a felelőtlenség amivel az ember kezelte ezt a dolgot. Neki van egy staffija és a barátnője havanese kutyája fedezte be "véletlen". Én ennyit hallottam. A kölyköket állítólag elajándákozzák, engem is kérdezett ismerősöm nem-e kell.

2009. aug. 15. 11:32
 7/13 A kérdező kommentje:
A kutya 6 hetes vemhes, ivartalanításról hallani sem akartak, mert ő majd tenyészteni akarja a staffot...
2009. aug. 15. 11:33
 8/13 anonim ***** válasza:

huhh, hát azt el tudom képzelni, hogy pl egy husky és egy belga juhász keverékei szépek lennének, de az amstaff+havanese?? Miért kellett ilyen szörnyű kis szőrgombóccal az amstaffot öszerakni?


Ráadásul ha a havanese a szuka, akkor a szülésnél is gondjai lehetnek majd :(


Amúgy totál mix lesz az egész, nem lehet megjósolni, hogy pontosan milyen viselkedésű és kinézetű kicsik születnek majd. De az szinte biztos, hogy a genetikai problémák esélye elég alacsony, mint a legtöbb keveréknél.

2009. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Miért kellett ilyen szörnyű kis szőrgombóccal az amstaffot öszerakni?"


Azért ezt légyszíves ne! Én sem sértegetem senki kutyáját. Írtam, nekem is havanesem van, szóval jó lenne ha ezeket magadban tartanád. Ha olvastad volna írtam, hogy az amstaff a szuka.

2009. aug. 15. 11:41
 10/13 anonim ***** válasza:

nézd google képek között találtam

[link]

lehetséges h ilyen lesz. Bár sok havanese vonása nincs max h kicsi

2009. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!